Sergio Ramos: Ostatni sezon był dla mnie trudny ze względu na kontuzje

Hiszpania Szwajcaria

AS english

Obrońca PSG – Sergio Ramos na swoim profilu na Instagramie opublikował post, w którym podsumował niepowołanie go przez Luisa Enrique na zbliżające się mistrzostwa świata w Katarze.

Ostatni sezon był dla mnie trudny ze względu na kontuzje i adaptację do nowego klubu i miasta. Poświęciłem się, ciałem i duszą, aby wyzdrowieć i powrócić do tego, co zawsze czułem, kierując się celami i ambicjami, które zawsze sobie wyznaczam. Na szczęście mogę powiedzieć, że w tym sezonie znów czuję się sobą i znów cieszę się piłką nożną, grając dla wielkiego klubu w wielkim mieście, jakim jest Paryż – powiedział Hiszpan.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

– Mistrzostwa Świata? Oczywiście, to było jedno z tych wielkich marzeń, które chciałem zrealizować. Byłby to mój piąty, ale niestety będę musiał oglądać go w domu. To trudne, ale i tak rano wzejdzie słońce. Nie zmieniłbym nic w sobie. Ani mojej mentalności. Ani mojej pasji. Nie moje zaangażowanie, wysiłek, poświęcenie. 24 godziny myśląc o futbolu – dodał.

-Tak właśnie się czuję i chciałem się tym podzielić z Wami wszystkimi – tak podsumował decyzję selekcjonera reprezentacji Hiszpanii Ramos. 36-letek w trwającym sezonie wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 20 spotkaniach, zdobywając 1 bramkę, i dokładając do swojego dorobku 1 asystę.

Żródło: Instagram/Sergio Ramos


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.