Nuno Santos z Benfiki Lizbona przyleci do Polski

ojogo.pt

20-letni Nuno Santos w tym tygodniu przyjedzie na badania medyczne, by zostać wypożyczonym do Lechii Gdańsk. 20-letni Portugalczyk jest alternatywnym rozwiązaniem dla Filip Starzyńskiego z Zagłębia Lubin.

Piotr Stokowiec mocno wierzył, że uda się dojść do porozumienia z ofensywnym pomocnikiem “Miedziowych”. – Żadne pieniądze nie przekonają nas do tego, by ktoś osłabił ten zespół, koncepcję trenera – zapewnił prezes Artur Jankowski. “Biało-zieloni” teraz starają się ściągnąć Nuno Santosa z rezerw Benfiki Lizbona. Może występować na pozycji ofensywnego pomocnika oraz jako skrzydłowy. Młodzieżowy reprezentant Portugalii jest jedną z nadziei tego kraju, a jego występy mogliśmy śledzić w młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Z Lechią Gdańsk pożegnają się Artur Sobiech (II liga turecka), Patryk Lipski i Sławomir Peszko (Wisła Kraków?). Cała trójka podobno nie otrzymywała wynagrodzeń i sposobiła się do wysłania odpowiednich pism do PZPN. Drużyna z Trójmiasta zajmuje siódmą lokatę i ich najbliższym rywalem będzie Śląsk Wrocław (7 lutego, godz. 20:30).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi