Dwaj Anglicy przejdą testy w Koronie Kielce

Suzuki Arena (Stadion Korona Kielce ) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Johnny Spike Gill i D’Sean Theobalds przejdą testy sportowe w Koronie Kielce podczas obozu przygotowawczego w tureckim Belek. Obaj są Anglikami, którzy reprezentowali kluby na niższych szczeblach.

“Johnny Spike Gill to 18-letni ofensywny pomocnik, który może występować również na skrzydle. Jesienią grał w czwartoligowej Warcie Białka Tatrzańska, gdzie spisywał się bardzo dobrze. Wcześniej występował w niższych ligach w swoim kraju.

Natomiast D’Sean Theobalds jest 25-letnim defensywnym zawodnikiem. Do tej pory grał w angielskich drużynach, a jego ostatnim zespołem był FC Tonbridge Angels.” – czytamy o sylwetkach piłkarzy w komunikacie wysłanym z kieleckiego klubu.

Wolną rękę w poszukiwaniu pracodawcy otrzymał Michał Żyro, którego zabrakło w samolocie lecącym do Turcji. Z Kielcami z pewnością pożegna się Ivan Jukić, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Podopieczni Mirosława Smyły jutro zmierzą się w swoim pierwszym meczu towarzyskim w tym roku z albański zespołem KF Tirana (godz. 14:00).

źródło: korona-kielce.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi