Niezastąpieni Messi oraz Dembele problemem dla Griezmanna

Antoine Griezmann

Zdjęcie: FC Barcelona

Słowa Koemana wypowiedziane na wczorajszej konferencji przedmeczowej z pewnością zaniepokoiły Griezmanna. Sytuacja piłkarza z meczu na mecz zamiast się polepszać, tylko się pogarsza.

Griezmann w ostatnich dwóch spotkaniach wyjazdowych był tylko i wyłącznie zmiennikiem. Oznacza to, że sytuacja Francuza po raz kolejny nie wygląda najlepiej. Koeman przed dzisiejszym meczem z Athleticiem chciał wyjaśnić zaistniałą sytuacje. – Mamy Messiego i Ousmane Dembélé, który jest znacznie lepszy fizycznie i jest zawodnikiem, którego bardzo lubię, ponieważ otwiera przestrzeń. Lubię tego typu zawodników. Muszę wybierać, ponieważ nie wszyscy mogą grać.”

Oprócz tego Holender dodał, że jego relacje osobiste z zawodnikiem są dobre oraz że wspólnie rozmawiali na temat jego roli w zespole. – “Antoine zna swoje miejsce, często z nim rozmawiam, bo go lubię, jest bardzo otwarty. Lubi rozmawiać o swojej grze.”

Oprócz sytuacji związanej z zawodnikiem menadżer wyraził swoją opinię na temat jego czteromiesięcznej pracy w klubie. Do tego skomentował plany na styczniowe okienko transferowe.

–  “Przyszliśmy w sierpniu i staraliśmy się przygotować drużynę do rozgrywek. Nie mogłem zmienić za wiele w kadrze, każdy trener potrzebowałby w takiej sytuacji więcej czasu. Nie minęło go aż tyle.”

–  “Plan sportowy klubu musi być utworzony jak najszybciej. To bardzo ważny moment dla przyszłości klubu, ale zdrowie jest najważniejsze.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *