Probierz odpowiedział Koemanowi: Jak nie wierzy, niech zadzwoni do Barcelony

Michał Probierz

Fot. Mateusz Czarnecki

Głównym tematem podczas pierwszej konferencji reprezentacji Polski w Niemczech była kontuzja Roberta Lewandowskiego. Michał Probierz odpowiedział na zarzutkę selekcjonera Holandii, który nie był do końca przekonany w sprawie nieobecności “Lewgo” w niedzielnym meczu. 

Nazwisko Roberta Lewandowskiego jest odmienianie przez wszystkie przypadki. Niestety, ma to związek z kontuzją kapitana reprezentacji Polski. Lewandowski na pewno nie wystąpi w niedzielnym meczu z Holandią, lekarze zrobią wszystko żeby mógł wystąpić w meczu przeciwko Austrii. Ten temat został poruszony na konferencji reprezentacji Holandii, gdzie Ronald Koeman powiedział, że nie do końca wierzy w kontuzję “Lewego”. O tą kwestię został zapytany również Michał Probierz.

Robert na pewno nie zagra w niedzielę. To jest pewne. Jak trener Koeman nie wierzy, to niech zadzwoni do Barcelony –  odpowiedział w swoim stylu selekcjoner.

Probierz dodał również, że opaska kapitana powędruje do Piotra Zielińskiego. Tak również było w poprzednich przypadkach, gdy Lewandowski nie mógł zagrać. Gdy Zieliński był trzykrotnie kapitanem reprezentacji Polski, to ona nie przegrywała. W październiku padł remis z Mołdawią 1:1 i zwycięstwo z Wyspami Owczymi 2:0, a w ostatnim meczu towarzyskim udało się pokonać reprezentację Ukrainy 3:1.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.