Niepokojące informacje na temat zdrowia Gianluki Vialliego, Włoch hospitalizowany w Londynie po wykryciu raka

figc.it

Wokół Gianluki Vialliego narastają obawy, ponieważ jest hospitalizowany po konieczności dodatkowego leczenia raka trzustki. Włoch zrezygnował kilka dni temu z pracy w kadrze Azzurrich.

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, 87-letnia matka Vialliego poleciała do Londynu, gdzie były napastnik Chelsea mieszka od kilku lat. Włoska federacja ogłosiło dopiero w zeszłym tygodniu, że bierze tymczasowy urlop ze swojej roli menedżera reprezentacji Włoch, żeby skupić całą swoją energię na leczeniu.

Po raz pierwszy zdiagnozowano u niego raka trzustki w 2017 roku. W listopadzie 2019 roku przejął rolę koordynatora zespołu i menedżera reprezentacji Włoch. Vialli był kluczową postacią Azzurrich, którzy zeszłego lata zdobyli trofeum EURO 2020 na stadionie Wembley.

Dla całego włoskiego futbolu, to trudny okres, gdyż Sinisa Mihajlović zmarł na białaczkę w piątek, ponad trzy lata po swojej pierwszej diagnozie. Pogrzeb Serba odbył się wczoraj, a wśród niosących trumnę byli selekcjoner Roberto Mancini i Lombardo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x