Niemcy – Węgry (19.06) – transmisja, gdzie oglądać?

UEFA EURO 2024 (X)

Już dziś o godzinie 18:00, na stadionie MHPArena w Stuttgarcie odbędzie się mecz Niemcy – Węgry. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024. Za mikrofonami tego wydarzenia staną Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk, którzy przekażą widzom wszystkie emocje z tego starcia. Niniejszy artykuł zawiera wszystkie niezbędne informacje o dostępnych opcjach oglądania meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, w tym szczegóły dotyczące darmowych transmisji.

Niemcy – Węgry gdzie oglądać?

Rywalizację Niemcy – Węgry na żywo można śledzić w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Opcje transmisji online obejmują płatne platformy takie jak WP Pilot, Canal+online, Megogo, a także bezpłatne źródła dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Niemcy – Węgry transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Niemcy – Węgry transmisja online w płatnych serwisach

Płatne platformy streamingowe Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo również udostępniają transmisję dzisiejszego meczu. Każda z tych platform oferuje pakiety, które umożliwiają oglądanie dzisiejszego spotkania. Szczegóły ofert są dostępne na ich stronach internetowych, gdzie można zapoznać się z różnymi opcjami subskrypcji.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.