Gdzie oglądać mecz Szkocja – Szwajcaria (19.06)? Transmisja TV i Online

https://twitter.com/EURO2020/status/1406647986080432130/photo/2

Przed nami spotkanie pomiędzy drużynami ze Szkocji i Szwajcarii. Jest to mecz drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024 w Grupie A, który rozegrany zostanie na stadionie RheinEnergieStadion w Kolonii w środę o godzinie 21:00. Mecz skomentują Maciej Iwański oraz Radosław Gilewicz. W niniejszym artykule szczegółowo omówione zostaną opcje dostępne dla kibiców chcących śledzić to wydarzenie na żywo zarówno w telewizji, jak i online, w tym dostępne transmisje bezpłatne.

Szkocja – Szwajcaria gdzie oglądać?

Zmagania pomiędzy Szkocją a Szwajcarią można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dla zwolenników oglądania online, spotkanie będzie dostępne na stronach WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Szkocja – Szwajcaria transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny dla użytkowników komputerów, natomiast aplikacja została zaprojektowana z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów (Android, iOS), a także telewizorów Smart TV i innych urządzeń (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Szkocja – Szwajcaria transmisja online w płatnych serwisach

Transmisja meczu Szkocja – Szwajcaria na żywo dostępna jest także na płatnych platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania, zapewniając różnorodne opcje dostosowane do potrzeb użytkowników.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach. Transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na udostępnienie konta innym osobom.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.