Chorwacja – Albania (19.06) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Modrić

hns-cff.hr

W środę 19 czerwca 2024 roku, o godzinie 15:00, na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu, odbędzie się mecz 2. kolejki fazy grupowej Euro 2024 pomiędzy drużynami z Chorwacji i Albanii. Spotkanie to zostanie skomentowane przez Michała Zawackiego oraz Kazimierza Węgrzyna. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także czy możliwe będzie oglądanie jej za darmo.

Chorwacja – Albania gdzie oglądać?

Zaplanowane na dzisiaj starcie Chorwacja – Albania na żywo można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport. Transmisja online dostępna jest na serwisach WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Chorwacja – Albania transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Chorwacja – Albania transmisja online w płatnych serwisach

Spotkanie Chorwacja – Albania można także oglądać online na płatnych platformach streamingowych, które oferują dostęp do transmisji dzisiejszego meczu. Dostępne są pakiety na Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, umożliwiające dostęp do szerokiej oferty kanałów, w tym TVP 1 i TVP Sport.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.