Niemcy jak kot spadają na 4 łapy

źródło: dfb.de

DFB (Niemiecki Związek Piłki Nożnej) powiadomił FIFĘ, że w drużynie Macedonii Północnej grał nieuprawniony piłkarz – poinformowała niemiecka telewizja. Niewykluczone, że Niemcy dostaną walkowera.

We wczorajszym meczu trzeciej kolejki eliminacji Mistrzostw Świata Niemcy niespodziewanie przegrali 1:2 z Macedonią Północną i spadli na trzecie miejsce w tabeli. Jednak wszystko na to wskazuje, że mogą być liderem, ponieważ w zespole z Bałkanów zagrał nieuprawniony zawodnik. Chodzi o Vlatko Stojanovskiego. Piłkarz Chambly pojawił się na placu gry w dziewięćdziesiątej minucie, lecz jego nie powinno być w kadrze meczowej, ponieważ korektę w kadrze dokonano już po północy. Regulamin FIFA mówi jasno, że kadrę należy zgłosić do północy, a piłkarz został dodany kilka minut po godzinie pierwszej. Napastnik drugoligowego francuskiego klubu zastąpił chorego Pandeva.

edycja/sprostowanie: proszę się nie martwić. Nic takiego nie miało, nie ma i nie będzie mieć miejsca, ponieważ jest to mój wymysł z okazji 1 kwietnia (primaaprislis).