Mbappe: Ta krytyka mnie męczy

Mbappe

źródło: twitter.com/Ligue1UberEats

Kylianowi Mbappe za rok wygasa umowa z Paris Saint-Germain. Gwiazda jeszcze nie podjęła oficjalnej decyzji odnośnie przyszłości.

Wywołuje to coraz większą dyskusję we Francji. Napastnik od dawna jest łączony z Realem Madryt. Jeżeli nie zdecyduje się na przedłużenie umowy z PSG, a Ci będą chcieli na nim zarobić, to latem będzie ostatnia okazja na sprzedaż. A jak na plotki wokół swojej osoby widzi sam Mbappe?

– Ta krytyka mnie męczy, szczególnie, gdy grasz dla klubu w ojczyźnie i gdy dajesz z siebie maksimum dla reprezentacji… Jest inaczej, gdy dany zawodnik występuje za granicą i wraca do Francji tylko na zgrupowania kadry. Ja jestem tu cały czas, więc mówi się u mnie bez przerwy. Byłem jednak świadomy tego, gdy wiązałem się z PSG – stwierdził cytowany przez RTL.

– Przyszłość? Zobaczymy. Oczywiście, że krytyka to czynnik decydujący, jednak niejedyny. Najważniejsze to czuć się dobrze w danym miejscu i czerpać radość z każdego dnia – dodał.

Mbappe jest zawodnikiem PSG od 2017 i szybko zapracował na status jednej z największych gwiazd futbolu. Nadal ma zaledwie 22 lata, a oprócz Realu także i pozostałe, wielkie kluby z chęcią widziałyby go w swoich szeregach.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *