Niedopuszczalne zachowanie Suareza. Czy Urugwajczyk uniknie kary?

Luis Suarez

besoccer.com

Luis Suarez nie od dziś jest znany z tego, że często narusza przepisy. Snajper Atletico nie raz zachowywał się na boisku karygodnie. W ostatnim starciu z Chelsea w Lidze Mistrzów dopisał do swojej listy nieprzepisowych ruchów kolejną pozycję.

Suarez podczas jednego ze starć z Antonio Rudigerem uszczypnął Niemca. To zachowanie rozwścieczyło obrońcę Chelsea, który szybko zareagował i starł się z Urugwajczykiem. Między piłkarzami doszło do przepychanki, ale sędzia nie interweniował. Ta zagrywka nie przyniosła jednak większego skutku. Rudiger, tak jak i jego zespół, zagrał bardzo dobre spotkanie i to “The Blues” przed rewanżem są w znacznie lepszej sytuacji po wygranej 1:0.

To już kolejne przewinienie z długiej listy wstydu Suareza. Były liczne symulki, było obrażanie przeciwników i pyskówki z sędziami, no i oczywiście dwa wampirze incydenty. Bardziej znany jest oczywiście ten z 2014 roku, kiedy to Urugwajczyk w trakcie meczu z Włochami ugryzł Giorgio Chielliniego. Został za to ukarany kilkumiesięcznym zawieszeniem. Czy i w tej sytuacji Suareza może spotkać kara?


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *