Rudiger nie zostanie w Chelsea! Wybrał już drużynę


Rudiger wypłynął w Chelsea na świetnego obrońcę, jednak chyba pora na odejście. Kontrakt wygasa mu 30 czerwca, a Niemiec ciągle zmienia zdanie. Teraz media podają, że podjął już decyzje

Początkowo miał przejść do Barcelony, ale wszystko wskazuje na to, że do Katalonii poleci jego kolega z bloku defensywnego, Andreasa Christensena. Były zawodnik AS Romy nie chce zostać w Chelsea, przynajmniej taki przekaz płynął od rozpoczęcia tych dyskusji. Podchody pod zawodnika robił także Real Madryt, ale wszystko spełzło na niczym, ponieważ Królewscy mają świetny duet obrońców. Ze względu na jego narodowość mówiło się o Bayernie Monachium, to także się nie udało.

Dzisiaj “La Gazetta Dello Sport” podała informacje, że gracz jest już pewny, iż chce odejść. Nieoczekiwanie jest to Juventus, pogrążony w kryzysie. Antonio Rudiger gra na najwyższym poziomie, a wybrał drużynę, która nic nie osiąga w Lidze Mistrzów i traci coraz bardziej błysk w Serie A. Może to dziwić, ale włoskie media są pewne. Obrońca na mocy nowej umowy ma zarabiać 6,5 miliona euro, podpisze umowę na cztery lata. Oferta Juventusu miała być lepsza niż Realu oraz Bayernu.

Wszystko wydaje się przesądzone, może coś się wywróci, ale Rudiger i tak odejdzie z Chelsea. Wszystkie problemy z byłym właścicielem i tym całym brudem wokół klubu sprawiają kłopoty. The Blues będzie musiała się pożegnać z wieloma talentami i zawodnikami klasy światowej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.