Nicola Zalewski: Asystę dedykuję tacie. Każdy mecz gram dla niego i całej swojej rodziny

Nicola Zalewski

Nicola Zalewski (Polska U-20) Roonui Tehau (Tahiti U-20) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Nicola Zalewski zanotował asystę przy golu Matty’ego Casha. – Pragnęliśmy dziś zrehabilitować się za wysoką porażkę z Belgią i wykonaliśmy całkiem niezłą robotę – stwierdził utalentowany pomocnik.

Po trzech meczach w Lidze Narodów, Polacy zajmują trzecią lokatę w Dywizji A z dorobkiem czterech punktów. Reakcja po blamażu w Brukseli była najważniejsza. Na pewno bardzo długo zapamiętam ten wieczór. Szkoda jedynie, że wypuściliśmy zwycięstwo z rąk. Mimo to myślę, że był to całkiem udany mecz – podkreślił Zalewski.

– Przy bramce, przy której asystowałem, dobrze odebraliśmy piłkę, którą po kontrataku dostałem. Dostrzegłem wolnego Matty’ego Casha, dograłem do niego, a on już zrobił świetną robotę i strzelił gola, który dał nam prowadzenie – dodał.

– Pragnęliśmy dziś zrehabilitować się za wysoką porażkę z Belgią i wykonaliśmy całkiem niezłą robotę. Szkoda tylko, że nie przywozimy kompletu punktów, a jeden. Teraz przed nami kolejne spotkanie, w którym trzeba dać z siebie wszystko. Asystę dedykuję tacie. Każdy mecz gram dla niego i całej swojej rodziny – zakończył.

źródło: laczynaspilka.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.