Najlepsi strzelcy: Włocławek II – Młodzik

własne

W drugiej grupie włocławskiej ligi młodzików rekordu bramek nie było, a na dwóch pierwszych miejscach w klasyfikacji znaleźli się zawodnicy mistrza jesieni, Włocłavii Włocławek: Igor Majchrzak i Nikolas Brzeziński. Z 11 bramkami wygrał ten pierwszy.

Strzelcy:

11 – Igor Majchrzak (Włocłavia Włocławek)

10 – Nikolas Brzeziński (Włocłavia Włocławek)

9 – Sebastian Narodzonek (Skrwa Skrwilno)

7 – Mateusz Olewiński (Wisła Dobrzyń)

6 – Tobiasz Wyborski (Młoda Włocławianka Włocławek)

5 – Mateusz Rozpierski (Lech Rypin), Julian Kolbus (Lech Rypin), Wiktor Majewski (UKS MOSiR Lipno)

4 – Angelo Brzeziński (Włocłavia Włocławek), Oskar Pietrusiński (Lech Rypin), Paweł Mordaszewski (UKS MOSiR Lipno), Patryk Wiśniewski (Skrwa Skrwilno)

3 – Brayan Śmietański (Włocłavia Włocławek), Patryk Kwaśniewski (Włocłavia Włocławek), Łukasz Wójcik (Lech Rypin), Emmanuel Kalinowski (Lech Rypin), Kacper Bilicki (Lech Rypin), Oliwier Marciniak (UKS MOSiR Lipno), Remiugiusz Lewandowski (UKS MOSiR Lipno), Mikołaj Dziarkowski (UKS MOSiR Lipno), Michał Pomirski (UKS MOSiR Lipno), Szymon Graczyk (Skrwa Skrwilno), Adam Dankowski (Unia Choceń), Tymoteusz Kwiatkowski (Unia Choceń), Mateusz Pastwikowski (Młoda Włocławianka Włocławek)

2 – Błażej Kraiński (Włocłavia Włocławek), Jakub Cielicki (Lech Rypin), Oskar Błaszkiewicz (UKS MOSiR Lipno), Jakub Grzywaczewski (UKS MOSiR Lipno), Dominik Bukowski (Skrwa Skrwilno), Adrian Kulwicki (Skrwa Skrwilno), Michał Celebucki (Skrwa Skrwilno), Kacper Ciesielski (Unia Choceń), Mikołaj Krasiński (Wisła Dobrzyń), Wiktor Wojciechowski (Lider Włocławek II), Alan Karpiński (Lider Włocławek II)

1 – Alan Rosołowski (Włocłavia Włocławek), Aleksander Sochaczewski (Włocłavia Włocławek), Igor Trzciński (Włocłavia Włocławek), Oskar Trzciński (Lech Rypin), Igor Lemański (Lech Rypin), Mikołaj Wiśniewski (UKS MOSiR Lipno), Dawid Dąbrowski (UKS MOSiR Lipno), Wiktor Raniszewski (UKS MOSiR Lipno), Dawid Janiszewski (UKS MOSiR Lipno), Konrad Majewski (Skrwa Skrwilno), Kacper Waligórski (Unia Choceń), Miłosz Zaborowski (Wisła Dobrzyń), Bartosz Kozłowski (Wisła Dobrzyń), Szymon Woźniak (Lider Włocławek II), Adrian Czarnecki (Lider Włocławek II), Jakub Rakowski (Lider Włocławek II), Jakub Orliński (Lider Włocławek II), Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek II), Łukasz Jasiekiewicz (Lider Włocławek II), Kacper Orliński (Lider Włocławek II), Michał Hofman (Lider Włocławek II), Krystian Piaskowski (Lider Włocławek II), Olivier Maik (Młoda Włocławianka Włocławek), Jakub Sawicki (Młoda Włocławianka Włocławek), Igor Kaźmierczak (Młoda Włocławianka Włocławek), Filip Czajkowski (Łokietek Brześć Kujawski), Dominik Sobieraj (Łokietek Brześć Kujawski), Gabriel Boniec (Łokietek Brześć Kujawski), Alan Urbański (Łokietek Brześć Kujawski)


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.