Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Podlaskie II liga I

W pierwszej grupie II ligi wojewódzkiej na Podlasiu równych sobie nie miał Kacper Jacewicz, gracz Polonii Raczki, który z 17 bramkami na koncie został królem strzelców.

Strzelcy:

17 – Kacper Jacewicz (Polonia Raczki)

13 – Olgierd Salik (Sparta II Augustów)

11 – Kacper Karbowski (Sparta II Augustów)

8 – Maciej Tymiński (Piast II Białystok), Jakub Tekień (Promień Mońki)

7 – Jakub Moniuszko (Promień Mońki), Maciej Sidor (Wigry II Suwałki)

6 – Łukasz Hryniewiecki (Piast II Białystok), Jakub Kułakowski (Pogranicze Kuźnica), Mateusz Orzechowski (Promień Mońki)

5 – Karol Kotarski (Sparta II Augustów)

4 – Kacper Zubiel (Pogranicze Kuźnica), Mateusz Naruszewicz (Polonia Raczki), Kacper Prostko (Sparta II Augustów), Adrian Daniło (Wigry II Suwałki)

3 – Alicja Gładyszewska (Polonia Raczki), Dawid Kuczyński (Promień Mońki), Bartosz Brankiewicz (Sparta II Augustów)

2 – Michał Kobyliński (Biebrza Goniądz), Miłosz Rogiński (Biebrza Goniądz), Damian Bielski (Biebrza Goniądz), Filip Smółko (Piast II Białystok), Filip Kaźmierczyk (Piast II Białystok), Przemysław Backiel (Piast II Białystok), Dawid Tomczuk (Piast II Białystok), Jakub Borys (Pogranicze Kuźnica), Jakub Śliwa (Pogranicze Kuźnica), Michał Naruszewicz (Polonia Raczki), Bartosz Wiśniewski (Promień Mońki), Łukasz Hryniewicki (Promień Mońki), Bartosz Sawicki (Sparta II Augustów), Kacper Karczewski (Sparta II Augustów), Arkadiusz Zaremba (Wigry II Suwałki), Łukasz Olszewski (Wigry II Suwałki)

1 – Paweł Szczęsny (Biebrza Goniądz), Kacper Rosiński (Biebrza Goniądz), Adrian Sygit (Biebrza Goniądz), Kacper Żurek (Piast II Białystok), Bartosz Kania (Piast II Białystok), Miłosz Popławski (Piast II Białystok), Maciej Południak (Piast II Białystok), Grzegorz Czochański (Piast II Białystok), Kacper Dąbrowski (Piast II Białystok), Szymon Matkowski (Piast II Białystok), Maciej Siejda (Polonia Raczki), Szymon Grzędziński (Polonia Raczki), Michał Strękowski (Polonia Raczki), Dawid Karwowski (Polonia Raczki), Piotr Czuper (Polonia Raczki), Adrian Wędołowski (Promień Mońki), Mateusz Nowik (Promień Mońki), Kacper Rudnicki (Promień Mońki), Szymon Balcewicz (Promień Mońki), Tomasz Węgrzynowicz (Sparta II Augustów), Jakub Czajko (Sparta II Augustów), Maksymilian Klekotko (Sparta II Augustów), Adam Woroniecki (Sparta II Augustów), Kacper Wiszniewski (Sparta II Augustów), Mateusz Kartczewski (Sparta II Augustów), Adrian Pretko (Sparta III Augustów), Mateusz Sztukowski (Sparta III Augustów), Patryk Parfieńczyk (Wigry II Suwałki), Michał Barszczewski (Wigry II Suwałki), Krzysztof Gorbacz (Wigry II Suwałki), Adrian Korzun (Wigry II Suwałki), Kacper Gober (Wigry II Suwałki)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi