Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Podkarpackie A

Klasyfikację strzelców w pierwszej grupie podkarpackiej ligi trampkarzy zwyciężył Piotr Dubniewicz z Resovii Rzeszów.

Strzelcy:

16 – Piotr Dubniewicz (Resovia Rzeszów)

14 – Bartosz Tłuczek (Resovia Rzeszów)

12 – Maciej Wojtak (Stal Stalowa Wola)

9 – Dominik Kulon (Karpaty Krosno)

7 – Dawid Sztuka (APPN Mielec)

6 – Wiktor Majewski (Karpaty Krosno), Mikołaj Burdzy (Stal Stalowa Wola)

5 – Wojciech Czechowicz (Karpaty Krosno), Oliwier Wiernik (Resovia Rzeszów), Kacper Dziedzic (Stal Rzeszów)

4 – Norbert Bieniasz (DAP Dębica), Jakub Stanosz (Karpaty Krosno), Sebastian Wołczański (Karpaty Krosno), Jakub Giereś (Stal Rzeszów), Kacper Pieniążek (Stal Rzeszów), Mikołaj Szpala (Ziomki Rzeszów)

3 – Jakub Smoleń (DAP Dębica), Bartłomiej Smoczyński (DAP Dębica), Marcel Sobczak (Karpaty Krosno), Szymon Rygiel (Karpaty Krosno), Damian Chmiel (Stal Rzeszów), Dawid Bajek (Stal Stalowa Wola)

2 – Karol Pszeniczny (APPN Mielec), Jakub Budziosz (DAP Dębica), Kacper Skarbek (DAP Dębica), Łukasz Stec (Karpaty Krosno), Kamil Borowiec (Resovia Rzeszów), Aleksander Witkoś (Resovia Rzeszów), Emanuel Szalony (Stal Rzeszów), Maciej Makarski (Stal Rzeszów), Kacper Pirożyński (Stal Rzeszów), Patryk Stulin (Stal Rzeszów), Nikodem Skoczylas (Stal Rzeszów), Patryk Tłusty (Stal Stalowa Wola), Adrian Czyż (Stal Stalowa Wola), Marcel Tarnawski (Stal Stalowa Wola), Mateusz Pawłowski (Stal Stalowa Wola), Jakub Lebioda (Stal Stalowa Wola), Damian Szary (Ziomki Rzeszów), Oskar Gawroński (Ziomki Rzeszów)

1 – Eryk Turkot (APPN Mielec), Maciej Trela (APPN Mielec), Adrian Ogiba (APPN Mielec), Kacper Kozak (APPN Mielec), Karol Adamczyk (APPN Mielec), Karol Marć (DAP Dębica), Kacper Żurek (DAP Dębica), Tymoteusz Rubach (DAP Dębica), Karol Rzońca (Karpaty Krosno), Kacper Zięba (Karpaty Krosno), Szymon Połuch (Resovia Rzeszów), Nikodem Wisz (Resovia Rzeszów), Jakub Kuna (Resovia Rzeszów), Maciej Grabowski (Resovia Rzeszów), Olaf Wójcik (Resovia Rzeszów), Maciej Gielar (Stal Rzeszów), Adrian Szarek (Stal Rzeszów), Igor Fedejko (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kędzia (Stal Stalowa Wola), Jakub Bednarz (Stal Stalowa Wola), Mikołaj Kliś (Ziomki Rzeszów), Kacper Jakim (Ziomki Rzeszów), Mateusz Rejowski (Ziomki Rzeszów), Mateusz Haba (Ziomki Rzeszów), Gracjan Baj (Ziomki Rzeszów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi