Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Mazowieckie I

W pierwszej grupie wojewódzkiej ligi trampkarzy w województwie mazowieckim najwięcej bramek strzelił gracz Wisły Płock, Gabriel Wiącek.

Strzelcy:

15 – Gabriel Wiącek (S.S.M. Wisła Płock)

12 – Mateusz Turkowski (KS Legionovia), Mateusz Lustyk (MUKS Unia Warszawa)

10 – Mateusz Muszyński (UKS Talent Targówek)

9 – Daniel Sękulski (PAF Płońsk)

8 – Dawid Majewski (Świt Staroźreby)

7 – Dawid Baraniecki (KS Legionovia), Nikodem Kinicki (S.S.M. Wisła Płock)

6 – Maksymilian Czyżewski (MUKS Unia Warszawa), Michał Symonowicz (S.S.M. Wisła Płock), Jakub Barański (UKS Talent Targówek), Piotr Długołęcki (UKS Talent Targówek)

5 – Adam Szklanko (Ostrołęcka APN), Mieszko Grodzki (Ostrołęcka APN), Michał Zawistowski (UKS Talent Targówek), Jakub Gorgolewski (UKS Talent Targówek)

4 – Jakub Lewtak (KS Legionovia), Wojciech Piątkowski (KS Legionovia), Bartosz Popielarek (Świt Staroźreby), Szymon Dobrzyński (Makowianka Maków Mazowiecki), Dawid Fajkowski (MUKS Unia Warszawa), Mateusz Klimkiewicz (MUKS Unia Warszawa), Kevin Karwowski (Ostrołęcka APN), Michał Sendrowski (Ostrołęcka APN), Szymon Winiarkiewicz (S.S.M. Wisła Płock), Krzysztof Kulbicki (UKS Talent Targówek)

3 – Mateusz Mazurek (KS Legionovia), Damian Jankowski (Świt Staroźreby), Michał Lenczewski (MUKS Unia Warszawa), Kuba Butryn (MUKS Unia Warszawa), Kacper Kempisty (Ostrołęcka APN), Miłosz Lewandowski (S.S.M. Wisła Płock), Wiktor Kaca (S.S.M. Wisła Płock), Wiktor Podolski (UKS Talent Targówek), Jakub Kuchciński (UKS Talent Targówek)

2 – Piotr Bajerowski (KS Legionovia), Krzysztof Romański (KS Legionovia), Wiktor Żelechowski (Świt Staroźreby), Kacper Małkiewicz (Makowianka Maków Mazowiecki), Maciej Bilski (MUKS Unia Warszawa), Jan Białobrzeski (Ostrołęcka APN), Jakub Grabowski (Ostrołęcka APN), Piotr Madrak (Ostrołęcka APN), Eryk Brodowski (Ostrołęcka APN), Adam Wasilczenko (PAF Płońsk), Oskar Zmysłowski (PAF Płońsk), Dawid Matlewski (S.S.M. Wisła Płock), Mikołaj Wereszczyński (S.S.M. Wisła Płock), Albert Szymański (UKS Talent Targówek), Mateusz Kłos (UKS Talent Targówek)

1 – Karol Pierzchalski (KS Legionovia), Jakub Jagiełło (KS Legionovia), Sebastian Powała (KS Legionovia), Krzysztof Krawczyk (KS Legionovia), Kacper Krawiec (KS Legionovia), Jakub Bembas (KS Legionovia), Szymon Zglinicki (KS Legionovia), Adrian Wiśniewski (Świt Staroźreby), Daniel Kozłowski (Świt Staroźreby), Bartosz Kubik (Makowianka Maków Mazowiecki), Maciej Wągrodzki (MUKS Unia Warszawa), Damian Koliński (MUKS Unia Warszawa), Damian Kuligowski (MUKS Unia Warszawa), Mateusz Kiszka (MUKS Unia Warszawa), Maciej Kuligowski (MUKS Unia Warszawa), Konrad Drężek (Ostrołęcka APN), Patryk Bielewicz (Ostrołęcka APN), Mateusz Majbański (Ostrołęcka APN), Andranik Petrosjan (Ostrołęcka APN), Maciej Grossman (PAF Płońsk), Natan Podgórski (PAF Płońsk), Przemysław Borzewski (PAF Płońsk), Mateusz Malechowski (PAF Płońsk), Bartosz Topczewski (S.S.M. Wisła Płock), Stanisław Giętka (S.S.M. Wisła Płock), Szymon Lewandowski (S.S.M. Wisła Płock), Bartosz Paruszewski (S.S.M. Wisła Płock), Jakub Czarnecki (UKS Talent Targówek), Marcel Kluczny (UKS Talent Targówek), Damian Jaczewski (UKS Talent Targówek), Paweł Basiuk (UKS Talent Targówek), Michał Olton (UKS Talent Targówek), Adrian Król (UKS Talent Targówek)

 



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.