Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Małopolska C2

W wojewódzkiej lidze trampkarzy C2 w Małopolsce najlepszy po wyrównanej walce okazał się Karol Sałamaj z Bronowianki Kraków.

Strzelcy:

15 – Karol Sałamaj (Bronowianka Kraków)

14 – Jakub Wocial (Akademia Piłkarska 21 Kraków)

13 – Michał Litwa (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Mateusz Żołna (Krakus Kraków)

12 – Szymon Barnowski (AP Wisła Czarny Dunajec)

9 – Artur Krużel (AP Wisła Czarny Dunajec), Aleksander Ptak (Cracovia Kraków), Konrad Kalinowski (MKS Trzebinia)

8 – Michał Wandas (Bronowianka Kraków), Dominik Kuc (Cracovia Kraków), Mateusz Wojas (MKS Trzebinia)

7 – Adrian Obrzud (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Kamil Konieczny (Krakus Kraków)

6 – Jan Garlacz (MKS Trzebinia), Andrzej Sikora (Sandecja Nowy Sącz)

5 – Kamil Solecki (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Jakub Krzyżanowski (Bronowianka Kraków), Bartosz Zgłobik (Cracovia Kraków), Kamil Wójcik (MKS Trzebinia), Daniel Kubiela (Sandecja Nowy Sącz)

4 – Stanisław Sztokfisz (AP Wisła Czarny Dunajec), Kacper Latawiec (AP Wisła Czarny Dunajec), Michał Rybak (Bronowianka Kraków), Dominik Duniec (Bronowianka Kraków), Mateusz Wodnicki (Cracovia Kraków), Dawid Kostecki (Hutnik Kraków), Jakub Jaworski (Krakus Kraków), Dominik Faltyn (Sandecja Nowy Sącz)

3 – Wojciech Rozmus (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Oliwier Jarosz (Bronowianka Kraków), Patryk Godycki (Bronowianka Kraków), Konrad Strzałka (Cracovia Kraków), Dawid Maj (Hutnik Kraków), Kamil Nowak (Hutnik Kraków), Adrian Filanowski (Unia Oświęcim), Daniel Słupski (ZSS Unia Tarnów)

2 – Aleksander Hołda (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Maciej Królikowski (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Oskar Wielecki (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Aleksander Karagiannakos (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Marcin Kowal (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Sebastian Sarkowicz (Bronowianka Kraków), Jakub Skoczek (Bronowianka Kraków), Kacper Wolicki (Bronowianka Kraków), Adrian Hajto (Cracovia Kraków), Dominik Matuszczyk (Hutnik Kraków), Mikołaj Tylek (Hutnik Kraków), Ernest Kaletka (Krakus Kraków), Miłosz Kowalski (Krakus Kraków), Artur Bochenek (Krakus Kraków), Igor Krzywda (MKS Trzebinia), Antoni Małocha (MKS Trzebinia), Hubert Duleba (MKS Trzebinia), Michał Palacz (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Żarnowski (Sandecja Nowy Sącz), Kacper Talar (Sandecja Nowy Sącz), Hubert Michałczak (Sandecja Nowy Sącz), Krystian Izworski (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Wojtas (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Urbański (Turbacz Mszana Dolna), Kacper Wójtowicz (Turbacz Mszana Dolna), Wojciech Urbański (Turbacz Mszana Dolna), Kamil Śliwa (Turbacz Mszana Dolna), Igor Momot (Unia Oświęcim), Wiktor Ścigaj (Unia Oświęcim), Wiktor Wołek (ZSS Unia Tarnów), Mateusz Jasiak (ZSS Unia Tarnów)

1 – Filip Jakubowski (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Oskar Maciasz (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Paweł Szymczak (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Michał Głogowski (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Kamil Głogowski (Akademia Piłkarska 21 Kraków), Oskar Macioł (AP Wisła Czarny Dunajec), Filip Stachnik (AP Wisła Czarny Dunajec), Radosław Mastela (AP Wisła Czarny Dunajec), Dominik Zatłoka (AP Wisła Czarny Dunajec), Andrzej Wiśniewski (Bronowianka Kraków), Jerzy Okręglicki (Bronowianka Kraków), Wiktor Pituch (Bronowianka Kraków), Filip Kozłowski (Bronowianka Kraków), Filip Piwowarczyk (Bronowianka Kraków), Jan Ziewiec (Bronowianka Kraków), Kacper Ozimek (Bronowianka Kraków), Igor Dołęga (Cracovia Kraków), Jakub Niechaj (Cracovia Kraków), Kacper Garbień (Cracovia Kraków), Kacper Zembol (Cracovia Kraków), Kacper Nieckula (Cracovia Kraków), Bartłomiej Kluś (Cracovia Kraków), Albert Popiela (Cracovia Kraków), Michał Stypka (Hutnik Kraków), Patryk Koszteyn (Krakus Kraków), Kamil Bohonos (MKS Trzebinia), Sebastian Pituch (MKS Trzebinia), Norbert Terlecki (MKS Trzebinia), Sebastian Bocheński (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Laskosz (Sandecja Nowy Sącz), Hubert Wójcik (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Jaworski (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Porębski (Turbacz Mszana Dolna), Szymon Woźniak (Turbacz Mszana Dolna), Henryk Burda (Unia Oświęcim), Kacper Jarnot (Unia Oświęcim), Adrian Klaja (Unia Oświęcim), Marcin Kateusz (Unia Oświęcim), Dorian Migdał (Unia Oświęcim), Michał Czosnyka (ZSS Unia Tarnów), Wiktor Kurtyna (ZSS Unia Tarnów), Maciej Węgrzyn (ZSS Unia Tarnów), Jakub Osuch (ZSS Unia Tarnów), Artur Kula (ZSS Unia Tarnów)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.