NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Kraków I liga I

12 stycznia 2018, 21:33 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Trampkarz – Kraków I liga I
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W pierwszej grupie krakowskiej pierwszej ligi trampkarzy na najwyższy poziom wspięli się ostateczny zwycięzca Hubert Firek (SMS Kraków) i Jakub Porębski (Nowa Proszowianka Proszowice).

Strzelcy:

21 – Hubert Firek (SMS Kraków)

19 – Jakub Porębski (Nowa Proszowianka Proszowice)

12 – Mikołaj Lipień (SMS Kraków), Bartosz Świętek (SMS Kraków)

11 – Olaf Liszka (SMS Kraków)

10 – Mateusz Jedynak (Słowik Olkusz)

8 – Nikodem Kania (Słowik Olkusz), Martin Smela (SMS Kraków)

7 – Adrian Misiewicz (Wieczysta Kraków)

6 – Oliwier Piątek (Słowik Olkusz), Szymon Setkowicz (Świt Krzeszowice), Krystian Karbownik (Świt Krzeszowice), Igor Kawala (Świt Krzeszowice)

5 – Kacper Gąsior (Słowik Olkusz), Szymon Nitwinko (Świt Krzeszowice)

4 – Mateusz Stefański (Nowa Proszowianka Proszowice), Kornel Kozera (Słowik Olkusz), Igor Bukowiec (Słowik Olkusz), Robert Kacica (SMS Kraków), Mikołaj Kawa (Wieczysta Kraków)

3 – Marcel Swędzioł (Słowik Olkusz), Wiktor Ciosek (Słowik Olkusz), Sergiusz Smela (SMS Kraków), Wiktor Czapla (SMS Kraków), Szymon Zdaniewicz (Wieczysta Kraków)

2 – Sebastian Bujak (Nowa Proszowianka Proszowice), Krystian Raś (Nowa Proszowianka Proszowice), Kamil Przybyło (Prądniczanka Kraków), Wiktor Chrzanowski (Prądniczanka Kraków), Kacper Szyszlak (Prądniczanka Kraków), Patryk Karcz (Słowik Olkusz), Bartłomiej Lipiński (Słowik Olkusz), Jakub Rączkowski (SMS Kraków), Jan Snopek (Świt Krzeszowice), Michał Wilk (Świt Krzeszowice), Jakub Warchał (Wieczysta Kraków), Jakub Koza (Wieczysta Kraków)

1 – Jakub Partyka (Albertus Kraków), Miłosz Gajda (Nowa Proszowianka Proszowice), Bartosz Fajer (Nowa Proszowianka Proszowice), Łukasz Przybycień (Nowa Proszowianka Proszowice), Szymon Kurowski (Nowa Proszowianka Proszowice), Eryk Fundament (Prądniczanka Kraków), Tymoteusz Dąbrowski (Prądniczanka Kraków), Wiktor Wójcik (Prądniczanka Kraków), Piotr Rzadkowski (Prądniczanka Kraków), Jakub Sakłak (Prądniczanka Kraków), Igor Magier (Prądniczanka Kraków), Damian Trzupek (Prądniczanka Kraków), Patryk Mlaś (Słowik Olkusz), Tomasz Janda (Słowik Olkusz), Łukasz Sarniak (SMS Kraków), Szymon Kromka (SMS Kraków), Hubert Mucha (SMS Kraków), Łukasz Siudek (Świt Krzeszowice), Norbert Kwaśniewski (Wieczysta Kraków), Filip Bednarz (Wieczysta Kraków), Mateusz Płaszaj (Wieczysta Kraków)

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi