Najlepsi strzelcy: Trampkarz – I liga Kujawsko-Pomorska

W pierwszej lidze kujawsko-pomorskiej wśród trampkarzy walka w rankingu strzelców byłaby wyrównana, gdyby nie znaczące zwycięstwo dwóch graczy Wdy Świecie: Bartosza Naguszewskiego i Jakuba Barańskiego.

Strzelcy:

13 – Bartosz Naguszewski (Wda Świecie), Jakub Barański (Wda Świecie)

10 – Adrian Bryszewski (UKS SMS Włocławek), Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno)

8 – Damian Formicki (Włókniarz Toruń)

7 – Jan Stefko (Elana Toruń), Radosław Tuleja (Olimpia Grudziądz), Jakub Czerwiński (UKS SMS Włocławek), Dawid Matyla (Wda Świecie)

6 – Daniel Neuman (Elana Toruń), Ksawery Kopeć (Olimpia Grudziądz), Hubert Cieślik (Unia Wąbrzeźno), Jakub Górski (Unia Wąbrzeźno), Damian Wróblewski (Wda Świecie)

5 – Jarosław Zawada (Elana Toruń), Łukasz Wiśniewski (Olimpia Grudziądz), Alex Pukownik (Wda Świecie)

4 – Damian Sikorski (Elana Toruń), Jakub Lubiszewski (Elana Toruń), Kacper Śmiłowicz (Lider Włocławek), Jan Wertlewski (UKS SMS Włocławek), Kacper Biniek (UKS SMS Włocławek), Szymon Jaworski (Wda Świecie), Jacek Kułakowski (Wda Świecie)

3 – Szymon Ziemiewicz (Elana Toruń), Jakub Szczepaniak (Olimpia Grudziądz), Sebastian Rumiński (Olimpia Grudziądz), Kacper Moczulski (UKS SMS Włocławek), Mateusz Pustelnik (UKS SMS Włocławek)

2 – Maksymilian Trębacki (Elana Toruń), Piotr Kowalski (Lider Włocławek), Igor Skomski (Olimpia Grudziądz), Sebastian Szczepkowski (Olimpia Grudziądz), Adam Safian (Olimpia Grudziądz), Igor Nagel (Olimpia Grudziądz), Jakub Kowalski (Olimpia Grudziądz), Konrad Sobociński (Olimpia Grudziądz), Jakub Chrzanowski (Pomorzanin Toruń), Mateusz Wilma (Unia Wąbrzeźno), Mateusz Matyla (Wda Świecie), Alan Opoka (Włókniarz Toruń), Kacper Zażycki (Włókniarz Toruń)

1 – Dawid Zielaskiewicz (Elana Toruń), Filip Mirończuk (Elana Toruń), Kacper Kowalski (Elana Toruń), Mateusz Łapkiewicz (Elana Toruń), Piotr Żuchowski (Elana Toruń), Adam Smulski (Lider Włocławek), Jakub Woźniak (Lider Włocławek), Adrian Ostrowski (Lider Włocławek), Dawid Miłowski (Lider Włocławek), Kacper Zieliński (Lider Włocławek), Filip Wiśniewski (Lider Włocławek), Bruno Nalaskowski (Olimpia Grudziądz), Oskar Matevosyan (Olimpia Grudziądz), Filip Rzepka (Olimpia Grudziądz), Mateusz Jankowski (Pomorzanin Toruń), Kacper Drzewiecki (UKS SMS Włocławek), Szymon Skibiński (UKS SMS Włocławek), Adam Ruszkowski (UKS SMS Włocławek), Karol Zaborowski (Unia Wąbrzeźno), Karol Zieliński (Unia Wąbrzeźno), Marcel Stanicki (Wda Świecie), Tymoteusz Majka (Wda Świecie), Michał Modrzejewski (Wda Świecie), Wiktor Pokorowski (Wda Świecie), Tymon Biernacki (Włókniarz Toruń), Kacper Małachowski (Włókniarz Toruń), Konrad Sztuka (Włókniarz Toruń), Kornel Kurek (Włókniarz Toruń)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.