Najlepsi strzelcy: Młodzik – Opolskie VIII

W ósmej grupie opolskiej ligi młodzików zdecydowaną przewagę nad resztą w połowie rozgrywek ma Mateusz Wójcik z UKS Spiders III Krapkowice.

Strzelcy:

30 – Mateusz Wójcik (UKS Spiders III Krapkowice)

19 – Daniel Łeśko (Chemik Kędzierzyn-Koźle)

13 – Filip Stein (Odra Kędzierzyn-Koźle)

12 – Aleksander Pilski (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd)

11 – Daniel Klich (Chemik Kędzierzyn-Koźle)

9 – Dawid Łukasik (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Przemysław China (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Bartosz Polak (Koksownik Zdzieszowice), Szymon Guzowski (Koksownik Zdzieszowice), Gracjan Sanecki (Koksownik Zdzieszowice), Daniel Piwko (Śląsk Reńska Wieś)

8 – Michał Kosmal (Odra Kędzierzyn-Koźle), Oliwer Kuzia (UKS Spiders III Krapkowice)

7 – Wojciech Zych (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Michał Rogala (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Kamil Florek (UKS Spiders III Krapkowice)

6 – Michał Herkała (Koksownik Zdzieszowice), Paweł Klemenz (Odra Kędzierzyn-Koźle), Robert Simmert (Odrzanka Dziergowice), Igor Pawłowski (UKS Spiders III Krapkowice), Piotr Schreiber (UKS Spiders III Krapkowice)

5 – Tomasz Drobnik (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Paweł Polewka (Koksownik Zdzieszowice), Dawid Winnik (Polonia Gościęcin)

4 – Fabian Szmidt (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Artur Sikorski (Koksownik Zdzieszowice), Adam Rydzewski (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Jakub Kapica (Odra Kędzierzyn-Koźle), Dominik Janicki (Odra Kędzierzyn-Koźle), Kamil Bisgwa (Śląsk Reńska Wieś), Jakub Wesoły (Śląsk Reńska Wieś), Pascal Musch (UKS Spiders III Krapkowice), Bartosz Szczygielski (UKS Spiders III Krapkowice), Paweł Fudała (UKS Spiders III Krapkowice), Dawid Gruszka (UKS Spiders III Krapkowice)

3 – Rafał Matuszek (Cisowa Kędzierzyn-Koźle), Kamil Wilk (LUKS Pawłowiczki), Krzysztof Szczęsny (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Bartosz Biały (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Patryk Zarzycki (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Denis Malik (Odra Kędzierzyn-Koźle), Jakub Huzar (Odra Kędzierzyn-Koźle), Kacper Zbylut (Odra Kędzierzyn-Koźle), Oliwier Komander (Odrzanka Dziergowice), Nikodem Foltys (Odrzanka Dziergowice), Marek Pietrasz (Odrzanka Dziergowice), Rafał Zięba (Śląsk Reńska Wieś), Kacper Sulmiński (UKS Spiders III Krapkowice)

2 – Marcel Patraś (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Dawid Pietrzyk (Koksownik Zdzieszowice), Alicja Bega (Koksownik Zdzieszowice), Jakub Gościński (Koksownik Zdzieszowice), Michał Zieliński (Koksownik Zdzieszowice), Patryk Lis (LUKS Pawłowiczki), Oliwer Bury (LUKS Pawłowiczki), Konrad Biniasz (LUKS Pawłowiczki), Oliwier Warych (LUKS Pawłowiczki), Jakub Sozański (LUKS Pawłowiczki), Bartosz Paraszczuk (LUKS Pawłowiczki), Dominik Foik (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Kajetan Gancarz (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Jan Kowalczyk (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Patryk Świder (Odra Kędzierzyn-Koźle), Aleksander Dudek (Odra Kędzierzyn-Koźle), Jan Fiałkowski (Odra Kędzierzyn-Koźle), Blanka Ocipińska (Odrzanka Dziergowice), Oliver Chrząszcz (Odrzanka Dziergowice), Marek Pierzchała (Polonia Gościęcin), Michał Niewiadomski (Śląsk Reńska Wieś), Paweł Szymański (UKS Spiders III Krapkowice), Maksymilian Wyszka (UKS Spiders III Krapkowice), Fabian Przybyła (UKS Spiders III Krapkowice)

1 – Dominik Boczoń (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Franciszek Kurpiński (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Paskal Gendera (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Dawid Herbowski (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Fabian Stelmach (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Paul Grund (Cisowa Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Pączko (Cisowa Kędzierzyn-Koźle), Paweł Britner (Cisowa Kędzierzyn-Koźle), Daniel Kudla (Cisowa Kędzierzyn-Koźle), Dominik Poloczek (Koksownik Zdzieszowice), Jakub Augustyn (Koksownik Zdzieszowice), Kamil Koncki (Koksownik Zdzieszowice), Dawid Gawiltza (Koksownik Zdzieszowice), Filip Mirek (Koksownik Zdzieszowice), Adam Opała (LUKS Pawłowiczki), Daniel Krusiec (LUKS Pawłowiczki), Paweł Kapica (LUKS Pawłowiczki), Adam Ostrowski (LUKS Pawłowiczki), Kamil Burakowski (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Marcel Słupski (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Daniel Stolc (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Simon Bussek (LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd), Mateusz Rokosz (Odra Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Kuczaj (Odra Kędzierzyn-Koźle), Łukasz Hajduk (Odra Kędzierzyn-Koźle), Dominik Śledzicki (Odrzanka Dziergowice), Oliwer Foltys (Odrzanka Dziergowice), Marek Smętek (Śląsk Reńska Wieś), Patryk Mutwin (Śląsk Reńska Wieś), Maciej Łeśko (Śląsk Reńska Wieś), Aleksander Niewiadomski (Śląsk Reńska Wieś), Milan Jurczyk (UKS Spiders III Krapkowice)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.