Najlepsi strzelcy: Młodzik – Podkarpackie B

Królem strzelców grupy B podkarpackiej ligi młodzików został Dawid Zięba ze Stali Mielec.

Strzelcy:

16 – Dawid Zięba (Stal Mielec)

13 – Szymon Wąsik (DAP Dębica), Konrad Kluza (Stal Mielec)

11 – Patryk Marek (DAP Dębica)

10 – Gabriel Drozd (AP Stalowa Wola)

6 – Dawid Chłopek (DAP Dębica)

5 – Karol Pikuła (AP II Stalowa Wola), Dawid Moskot (Siarka Tarnobrzeg)

4 – Jakub Bulec (AP Stalowa Wola), Adrian Sajdak (AP Stalowa Wola), Oskar Baniak (DAP Dębica), Karol Iwański (DAP Dębica), Konstantinos Golfinopoulos (Igloopol Dębica), Patryk Ziobro (Igloopol Dębica)

3 – Wiktoria Rostecka (AP Stalowa Wola), Kacper Nosal (AP Stalowa Wola), Paweł Potocki (AP Stalowa Wola), Wiktor Pioterczak (AP Stalowa Wola), Bartosz Pioterczak (AP II Stalowa Wola), Jakub Czubat (AP II Stalowa Wola), Jakub Pasek (DAP Dębica), Szymon Zwolski (Siarka Tarnobrzeg), Arkadiusz Małek (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Żmuda (Stal Mielec), Hubert Kaczmarczyk (Stal Mielec)

2 – Konrad Siwiec (AP Stalowa Wola), Dawid Andrzejewski (AP Stalowa Wola), Mateusz Maślach (AP II Stalowa Wola), Piotr Cholewa (AP II Stalowa Wola), Oskar Bystrek (AP II Stalowa Wola), Wojciech Falarz (DAP Dębica), Karol Ruda (Igloopol Dębica), Marcel Tatarski (Igloopol Dębica), Mateusz Sobieraj (Siarka Tarnobrzeg), Kacper Gałek (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Osmola (Stal Mielec), Jakub Początek (Stal Mielec)

1 – Aleksandra Czubat (AP Stalowa Wola), Bartosz Pikuła (AP Stalowa Wola), Jakub Taraszka (AP Stalowa Wola), Dawid Wraga (AP Stalowa Wola), Jan Iskra (AP Stalowa Wola), Jan Trybuch (AP Stalowa Wola), Mateusz Kogut (AP II Stalowa Wola), Filip Świerczek (DAP Dębica), Bartosz Skotniczny (DAP Dębica), Kacper Dul (DAP Dębica), Kornel Madejski (DAP Dębica), Bartosz Sułek (DAP Dębica), Bartosz Dudek (DAP Dębica), Paweł Prągłowski (Igloopol Dębica), Patryk Cyganowski (Igloopol Dębica), Jakub Mendelka (Igloopol Dębica), Karol Szeląg (Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Pieróg (Siarka Tarnobrzeg), Franciszek Jaskot (Stal Mielec), Igor Figurski (Stal Mielec), Bartosz Skowron (Stal Mielec), Karol Kilian (Stal Mielec), Michał Bania (Stal Mielec), Alfredo Scilanga (Stal Stalowa Wola), Kacper Godlewski (Stal Stalowa Wola), Fabian Mścisz (Stal Stalowa Wola), Bartłomiej Czajka (Stal Stalowa Wola), Mikołaj Studnicki (Stal Stalowa Wola)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi