Najlepsi strzelcy: Młodzik – Jarosław

W jarosławskiej lidze młodzików mimo bardzo wyrównanej walki o prym w klasyfikacji strzelców, na prowadzeniu znajduje się Kacper Wołczyk z Victorii Kidałowice.

Strzelcy:

15 – Kacper Wołczyk (Victoria Kidałowice)

13 – Patryk Kiełt (JKS Jarosław), Jakub Krzyszkowski (Unia Łukowiec), Adrian Słotwiński (Victoria Kidałowice)

12 – Kacper Gielarowiec (Sokół Sieniawa), Weronika Bednarczyk (Unia Łukowiec)

11 – Patryk Branowski (Zorza Zarzecze)

10 – Hubert Niemiec (Perfect Przeworsk), Daniel Pękala (Przedmieście Jarosław)

9 – Oliwier Pieniążek (JKS Jarosław), Jakub Piesiak (Victoria Kidałowice)

8 – Radosław Majcher (Victoria Kidałowice)

6 – Maciej Pająk (JKS Jarosław), Tomasz Winiarz (Perfect Przeworsk), Miłosz Litwin (Przedmieście Jarosław), Marcin Depciuch (Zorza Zarzecze)

5 – Adam Dejnaka (JKS Jarosław), Maciej Podolec (Perfect Przeworsk), Patryk Gmiterek (Roztocze Narol), Filip Kocyła (MKS San Jarosław)

4 – Hubert Lasek (Błękitni Grzęska), Gracjan Brodowicz (JKS Jarosław), Michał Głąb (Perfect Przeworsk), Maciej Kowal (MKS San Jarosław), Jakub Kuryło (MKS San Jarosław), Kacper Szarek (MKS San Jarosław)

3 – Kacper Krupa (Perfect Przeworsk), Karol Kuryło (Perfect Przeworsk), Wojciech Bogacz (Perfect Przeworsk), Szymon Okruch (Sokół Sieniawa)

2 – Jakub Śmiałek (Perfect Przeworsk), Kacper Capłap (Perfect Przeworsk), Kamil Pieczek (Perfect Przeworsk), Przemysław Wojtuś (Przedmieście Jarosław), Mateusz Słoma (Przedmieście Jarosław), Kamil Sycz (MKS San Jarosław), Łukasz Moszyński (MKS San Jarosław), Maciej Zemła (Sokół Sieniawa), Jacek Radawiec (Sokół Sieniawa), Szymon Dobrowolski (Unia Łukowiec), Kacper Pryma (Unia Łukowiec), Kacper Czołacz (Unia Łukowiec), Hubert Tarnowski (Zorza Zarzecze), Szymon Pels (Zorza Zarzecze)

1 – Jakub Ziobrowski (Błękitni Grzęska), Szczepan Pieczek (Błękitni Grzęska), Michał Paluch (Błękitni Grzęska), Przemysław Piątek (Błękitni Grzęska), Antoni Roman (JKS Jarosław), Oskar Lipczyński (JKS Jarosław), Gracjan Sawa (JKS Jarosław), Mateusz Hanasiewicz (JKS Jarosław), Bartłomiej Purcha (JKS Jarosław), Konrad Bugaj (JKS Jarosław), Michał Pięknik (Przedmieście Jarosław), Sebastian Kos (Przedmieście Jarosław), Michał Szumilak (Roztocze Narol), Norbert Słoniec (Roztocze Narol), Maksymilian Pawelec (Roztocze Narol), Sebastian Szajdecki (Roztocze Narol), Kacper Woźniak (MKS San Jarosław), Michał Sikora (Sokół Sieniawa), Bartosz Strug (Sokół Sieniawa), Michał Pietrucha (Unia Łukowiec), Miłosz Kociołek (Unia Łukowiec), Bartłomiej Wybraniec (Victoria Kidałowice), Konrad Flak (Zorza Zarzecze), Wojciech Kwaśniak (Zorza Zarzecze)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi