Najlepsi strzelcy: Łódzkie – Trampkarz

własne

W I lidze wojewódzkiej trampkarzy w łódzkim walka o tytuł najlepszego strzelca trwała w najlepsze. Ostatecznie zwyciężył Tomasz Fastyn z Widoku Skierniewice.

Strzelcy:

18 – Tomasz Fastyn (Widok Skierniewice)

17 – Tomasz Pałgan (UKS SMS Łódź)

16 – Jakub Jasiński (RTS Widzew)

10 – Filip Krupa (AKS SMS Łódź)

9 – Sebastian Miśkowiec (AKS SMS Łódź), Piotr Kłąb (Widok Skierniewice)

7 – Jakub Rzepecki (RTS Widzew), Konrad Urbański (UKS SMS Łódź)

6 – Krzysztof Toporkiewicz (AKS SMS Łódź), Dorian Dytry (AKS SMS Łódź), Mateusz Borcuch (AKS SMS Łódź), Hubert Włodarczyk (ŁKS)

5 – Patryk Podlecki (Stal Głowno), Michał Szcześniak (Stal Głowno)

4 – Kacper Dumicz (AKS SMS Łódź), Kamil Leśniewski (ŁKS), Oskar Błoch (ŁKS), Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Gabriel Wasilewski (Stal Głowno), Wiktor Strzeszewski (Pogoń Zduńska Wola), Filip Dawicki (Start Łódź)

3 – Paweł Czarny (AKS SMS Łódź), Mateusz Koroch (RTS Widzew), Paweł Lipski (ŁKS), Jakub Paciorek (UKS SMS Łódź), Adam Lewczuk (UKS SMS Łódź), Jakub Mospinek (Stal Głowno), Jakub Pawłowski (Pogoń Zduńska Wola), Szymon Dudek (Pogoń Zduńska Wola), Maciej Owczarek (Pogoń Zduńska Wola)

2 – Stanisław Domaniecki (AKS SMS Łódź), Mikołaj Cieśliński (AKS SMS Łódź), Jakub Górniak (AKS SMS Łódź), Szymon Mąkola (AKS SMS Łódź), Jakub Niewiadomski (Widok Skierniewice), Mateusz Bernaciak (Widok Skierniewice), Maciej Dudkiewicz (Widok Skierniewice), Dominik Motyl (RTS Widzew), Aleksander Beck (RTS Widzew), Wiktor Charędziak (RTS Widzew), Bartłomiej Sobczak (ŁKS), Jakub Majcher (ŁKS), Dawid Cichecki (UKS SMS Łódź), Alan Górowski (UKS SMS Łódź), Jakub Matofij (UKS SMS Łódź), Kacper Osiński (Stal Głowno), Daniel Pluskwa (Pogoń Zduńska Wola), Sebastian Przesmycki (Pogoń Zduńska Wola)

1 – Jakub Rychlik (AKS SMS Łódź), Patryk Nowak (AKS SMS Łódź), Krystian Sosnowski (AKS SMS Łódź), Jakub Piątek (AKS SMS Łódź), Norbert Klepaczka (Widok Skierniewice), Jakub Pawelec (Widok Skierniewice), Jakub Rudnicki (Widok Skierniewice), Kajetan Słojewski (Widok Skierniewice), Jakub Koch (RTS Widzew), Adam Szewc (RTS Widzew), Mikołaj Merecz (RTS Widzew), Adrian Olejnik (RTS Widzew), Dawid Nikodemski (RTS Widzew), Julian Morawski (RTS Widzew), Oliver Byczkowski (ŁKS), Mateusz Sobociński (ŁKS), Kacper Barański (ŁKS), Patryk Rogalski (ŁKS), Vahe Mnatsakanyan (ŁKS), Paweł Wrzesiński (ŁKS), Mikołaj Melon (ŁKS), Kacper Wojewódka (ŁKS), Klaudiusz Bałasiński (ŁKS), Dawid Jeske (ŁKS), Marcel Mazur (ŁKS), Alan Krzewina (UKS SMS Łódź), Marcel Nowak (UKS SMS Łódź), Jakub Dydak (UKS SMS Łódź), Maciej Majerowski (UKS SMS Łódź), Maximilian Cetnarski (UKS SMS Łódź), Adam Mruk (UKS SMS Łódź), Jakub Partrycki (Stal Głowno), Piotr Sobociński (Stal Głowno), Albert Waśkiewicz (Stal Głowno), Eryk Jarzębski (Stal Głowno), Kamil Cieślak (Pogoń Zduńska Wola), Adam Rybak (Pogoń Zduńska Wola), Mateusz Kajl (Pogoń Zduńska Wola), Krzysztof Nowacki (Start Łódź), Igor Flasza (Start Łódź), Wojciech Olszowiec (Start Łódź)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.