Najlepsi strzelcy: Kujawsko-Pomorskie – Trampkarz

własne

Kolejna deklasacja w rankingu najlepszych strzelców. Tym razem nikt nie był w stanie nawiązać walki z Grzegorzem Adamski z Chemika Bydgoszcz w wojewódzkiej lidze trampkarzy w kujawsko-pomorskim. 

Strzelcy:

27 – Grzegorz Adamski (Chemik Bydgoszcz)

14 – Patryk Matykiewicz (CWZS Bydgoszcz), Dawid Ormiński (Lider Włocławek)

13 – Dmytro Martynyuk (Sparta Brodnica)

12 – Marek Piątkowski (Włókniarz Toruń)

11 – Michał Kolano (Wda Świecie)

10 – Szymon Pawłowski (Włókniarz Toruń)

9 – Dawid Mikołajczak (UKS SMS Włocławek), Krzysztof Dzikowski (Włókniarz Toruń)

8 – Kacper Włosowski (Unia Wąbrzeźno)

7 – Filip Maison (CWZS Bydgoszcz), Miłosz Dziurzyński (UKS SMS Włocławek), Paweł Chiliński (Wda Świecie), Szymon Hoppe (Wda Świecie)

6 – Norbert Wolniak (CWZS Bydgoszcz), Jan Chachuła (CWZS Bydgoszcz), Kamil Kozłowski (Chemik Bydgoszcz), Emanuel Mikołajczyk (UKS SMS Włocławek), Wojciech Bonkowski (Lider Włocławek), Jakub Szczepaniak (Olimpia Grudziądz)

5 – Łukasz Lasota (Chemik Bydgoszcz), Mateusz Nowacki (Olimpia Grudziądz), Sylwester Szczepański (Olimpia Grudziądz), Miłosz Szmidt (Sparta Brodnica), Michał Braszkiewicz (Elana Toruń)

4 – Marceli Krygier (CWZS Bydgoszcz), Oskar Kowalczyk (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Myśliński (CWZS Bydgoszcz), Oliwier Kowalczyk (CWZS Bydgoszcz), Kamil Serafin (Chemik Bydgoszcz), Radosław Tuleja (Olimpia Grudziądz), Daniel Zatowski (Olimpia Grudziądz), Jakub Górski (Unia Wąbrzeźno), Stanisław Jabłoński (Unia Wąbrzeźno), Karol Skawiński (Sparta Brodnica), Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica), Bartosz Mańka (Sparta Brodnica), Tomasz Grzegorek (Budowlany KS Bydgoszcz)

3 – Patryk Jóźwiak (CWZS Bydgoszcz), Jakub Łukaszewski (CWZS Bydgoszcz), Mikołaj Misiak (Chemik Bydgoszcz), Szczepan Martynowski (Lider Włocławek), Radosław Przesmycki (Wda Świecie), Jakub Barański (Wda Świecie), Kacper Piór (Wda Świecie), Dominik Zieliński (Wda Świecie), Sebastian Sokołoski (Wda Świecie), Kacper Karczewski (Unia Wąbrzeźno), Bartosz Piasecki (Unia Wąbrzeźno), Sebastian Rumiński (Sparta Brodnica), Wiktor Orzechowski (Sparta Brodnica), Dawid Norkowski (Pomorzanin Toruń), Kacper Rozszczyniała (Tucholanka Wutkowski Tuchola)

2 – Patryk Kozłowski (Chemik Bydgoszcz), Kacper Laskowski (Chemik Bydgoszcz), Kamil Gemanjert (UKS SMS Włocławek), Jakub Osiecki (UKS SMS Włocławek), Michał Trzciński (UKS SMS Włocławek), Mateusz Hoffman (Włókniarz Toruń), Daniel Walczyński (Włókniarz Toruń), Vadim Burnosienko (Włókniarz Toruń), Klaudiusz Zalewski (Lider Włocławek), Karol Maksajdowski (Olimpia Grudziądz), Szymon Moskwa (Olimpia Grudziądz), Kamil Młynarczyk (Wda Świecie), Natan Gackowski (Wda Świecie), Łukasz Jackiewicz (Sparta Brodnica), Filip Węgielewski (Sparta Brodnica), Jakub Jagiełło (Pomorzanin Toruń), Kacper Traczykowski (Pomorzanin Toruń), Kacper Kowalski (Pomorzanin Toruń), Kajetan Zawadzki (Pomorzanin Toruń), Damian Talarek (Elana Toruń), Filip Licau (Elana Toruń), Jakub Jeziorski (Elana Toruń), Wiktor Kowalski (Tucholanka Wutkowski Tuchola)

1 – Dawid Guzek (CWZS Bydgoszcz), Kacper Grochowski (CWZS Bydgoszcz), Bartosz Filipski (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Zawodziński (Chemik Bydgoszcz), Oliwier Lewandowski (Chemik Bydgoszcz), Igor Gabrych (Chemik Bydgoszcz), Kajetan Wleklik (Chemik Bydgoszcz), Damian Majchrzak (Chemik Bydgoszcz), Paweł Michalski (Chemik Bydgoszcz), Wojciech Skiba (Chemik Bydgoszcz), Konrad Sobierajski (UKS SMS Włocławek), Maciej Grabarczyk (UKS SMS Włocławek), Bartłomiej Nowak (UKS SMS Włocławek), Adrian Rybka (UKS SMS Włocławek), Daniel Walczyński (Włókniarz Toruń), Bartosz Linka (Włókniarz Toruń), Antoni Włodarczyk (Włókniarz Toruń), Jakub Stawski (Włókniarz Toruń), Norbert Muszyński (Lider Włocławek), Marcel Olewiński (Lider Włocławek), Kacper Żychniewicz (Lider Włocławek), Jakub Grontkowski (Lider Włocławek), Adrian Mieszkalski (Lider Włocławek), Mateusz Mosiewicz (Lider Włocławek), Bartłomiej Woźniak (Lider Włocławek), Jakub Karkosik (Lider Włocławek), Tomasz Słomka (Olimpia Grudziądz), Bartosz Wiśniewski (Olimpia Grudziądz), Marek Jasiński (Olimpia Grudziądz), Jakub Adamczyk (Wda Świecie), Daniel Stielow (Wda Świecie), Łukasz Kleina (Wda Świecie), Wiktor Rzepa (Wda Świecie), Karol Dobrowolski (Wda Świecie), Szymon Kołodziejczak (Unia Wąbrzeźno), Bartosz Drewnik (Unia Wąbrzeźno), Przemysław Łazarski (Unia Wąbrzeźno), Kacper Leis (Unia Wąbrzeźno), Maciej Kamiński (Unia Wąbrzeźno), Filip Urbański (Unia Wąbrzeźno), Dawid Spalding (Sparta Brodnica), Mikołaj Sarnowski (Sparta Brodnica), Błażej Tamiła (Sparta Brodnica), Karol Jaranowski (Sparta Brodnica), Łukasz Piotrowski (Pomorzanin Toruń), Jakub Lubiszewski (Pomorzanin Toruń), Oskar Janus (Pomorzanin Toruń), Mikołaj Góralski (Pomorzanin Toruń), Jakub Jędruszewski (Pomorzanin Toruń), Jakub Karolak (Elana Toruń), Aleksander Nastróżny (Elana Toruń), Maksymilian Trębacki (Elana Toruń), Michał Lewandrowski (Elana Toruń), Radosław Ankierski (Elana Toruń), Oliwier Wyżgowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Kacper Suty (Budowlany KS Bydgoszcz), Damian Truchlewski (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Cieślak (Budowlany KS Bydgoszcz), Maksymilian Świątkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Oskar Lipkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Bartosz Świetlik (Tucholanka Wutkowski Tuchola), Jędrzej Orzechowski (Tucholanka Wutkowski Tuchola), Jakub Ring (Tucholanka Wutkowski Tuchola), Jakub Sieczka (Unia Gniewkowo), Kacper Włodarczyk (Unia Gniewkowo)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *