Najlepsi strzelcy: Kujawsko-Pomorskie – Młodzik

własne

W wojewódzkiej lidze młodzików w kujawsko-pomorskim było co oglądać. Choć wielu zawodników strzeliło w rundzie więcej niż dziesięć bramek, wszystkich pobił Jan Piasek z Elany Toruń, który zdobył 26 bramek.

Strzelcy:

26 – Jan Piasek (Elana Toruń)

19 – Filip Karwacki (CWZS Bydgoszcz)

18 – Aleks Lupertowicz (Unia Wąbrzeźno)

17 – Olivier Kubanek (Chemik Bydgoszcz)

16 – Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno)

14 – Jakub Czajkowski (Unia Gniewkowo), Mateusz Celmer (UKS SMS Włocławek)

11 – Michał Płatek (Chemik Bydgoszcz)

10 – Kacper Wielewiecki (Elana Toruń), Jan Bonikowski (Olimpia Grudziądz)

9 – Antoni Federowicz (CWZS Bydgoszcz), Kacper Tatarewicz (Włókniarz Toruń)

8 – Wiktor Wierzbicki (Elana Toruń)

7 – Kacper Skrobański (Elana Toruń), Dawid Born (CWZS Bydgoszcz), Kacper Wierzbanowski (CWZS Bydgoszcz), Marcin Manikowski (Wda Świecie)

6 – Jakub Zielaziński (Sparta Brodnica)

5 – Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno), Paweł Adrych (Wda Świecie), Stanisław Kaczorowski (Olimpia Grudziądz), Bartosz Łucki (Olimpia Grudziądz), Dawid Marczak (Unia Gniewkowo), Adam Szadkowski (Włókniarz Toruń)

4 – Mateusz Anuszewski (Elana Toruń), Kacper Knera (Elana Toruń), Mikołaj Dworczak (CWZS Bydgoszcz), Wiktor Garczewski (CWZS Bydgoszcz), Piotr Kufel (Chemik Bydgoszcz), Damian Kochmański (Chemik Bydgoszcz), Jakub Myler (Chemik Bydgoszcz), Kacper Klimkiewicz (Wda Świecie), Mateusz Radliński (Unia Gniewkowo), Adrian Skurtys (UKS SMS Włocławek), Jędrzej Orzechowski (Tucholanka – Selenka Tuchola)

3 – Marcel Predenkiewicz (Elana Toruń), Mikołaj Borowski (CWZS Bydgoszcz), Miłosz Sawa (CWZS Bydgoszcz), Krzysztof Kociowski (CWZS Bydgoszcz), Maksymilian Stróżyński (CWZS Bydgoszcz), Kacper Michałek (Unia Wąbrzeźno), Igor Warżel (Unia Wąbrzeźno), Dawid Pęcherzewski (Chemik Bydgoszcz), Bartosz Rappke (Wda Świecie), Jan Zieliński (Wda Świecie), Mateusz Gaweł (Wda Świecie), Konrad Sobociński (Olimpia Grudziądz), Jakub Kosmalski (UKS SMS Włocławek), Szymon Dorsz (UKS SMS Włocławek), Hubert Ciesiński (Pomorzanin Toruń), Stanisław Moczyński (Pomorzanin Toruń), Szymon Brzeziński (Włókniarz Toruń), Michał Sowa (Włókniarz Toruń), Filip Szczawiński (Sparta Brodnica), Kornel Brzeziński (Sparta Brodnica), Marcel Krajewski (Sparta Brodnica)

2 – Nikodem Król (Elana Toruń), Hubert Judycki (Elana Toruń), Kacper Supeł (CWZS Bydgoszcz). Olivier Hegelmann (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Wilma (Unia Wąbrzeźno), Paweł Woźny (Chemik Bydgoszcz), Jakub Zieliński (Wda Świecie), Emanuel Kurpiewski (Wda Świecie), Kamil Kamiński (Olimpia Grudziądz), Oskar Ejmont (Olimpia Grudziądz), Krystian Sobolewski (Olimpia Grudziądz), Artur Laskowski (UKS SMS Włocławek), Nikodem Rębacz (Budowlany KS Bydgoszcz), Przemysław Szymański (Budowlany KS Bydgoszcz), Filip Śliwowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Krystian Lewandowski (Pomorzanin Toruń), Jakub Chrzanowski (Pomorzanin Toruń), Nikodem Graczyk (Pomorzanin Toruń), Grzegorz Tchorzewski (Pomorzanin Toruń), Miłosz Nasiadka (Sparta Brodnica), Kacper Orliński (Lider Włocławek)

1 – Szymon Piasecki (Elana Toruń), Mikołaj Lewandowski (Elana Toruń), Kamil Predenkiewicz (Elana Toruń), Jan Wachowiak (CWZS Bydgoszcz), Olaf Wojciechowski (CWZS Bydgoszcz), Paweł Ojrzanowski (CWZS Bydgoszcz), Karol Zieliński (Unia Wąbrzeźno), Ksawery Wantoch-Rekowski (Unia Wąbrzeźno), Jakub Dryl (Chemik Bydgoszcz), Igor Przybył (Chemik Bydgoszcz), Oliwier Chmara (Chemik Bydgoszcz), Hubert Antczak (Chemik Bydgoszcz), Konrad Klatecki (Chemik Bydgoszcz), Mikołaj Kiełpiński (Wda Świecie), Konrad Pastewski (Wda Świecie), Julian Siemaszko (Wda Świecie), Noel Kowalczewski (Wda Świecie), Jakub Krawczyk (Wda Świecie), Błażej Mandra (Wda Świecie), Mikołaj Pokora (Olimpia Grudziądz), Jakub Pociejkowicz (Olimpia Grudziądz), Igor Śnieć (Olimpia Grudziądz), Kacper Girszyński (Olimpia Grudziądz), Wiktor Szwed (Unia Gniewkowo), Daniel Majer (Unia Gniewkowo), Oskar Wasila (Unia Gniewkowo), Oliwier Jasiński (UKS SMS Włocławek), Filip Pieczkowski (UKS SMS Włocławek), Juliusz Górnik (Budowlany KS Bydgoszcz), Kuba Świtalski (Budowlany KS Bydgoszcz), Marcel Permoda (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Kaladzicz (Pomorzanin Toruń), Filip Jędrzejewski (Pomorzanin Toruń), Michał Trzaska (Pomorzanin Toruń), Filip Jędrzejewski (Pomorzanin Toruń), Hubert Truszczyński (Pomorzanin Toruń), Dawid Pawłowski (Włókniarz Toruń), Michał Blumkowski (Włókniarz Toruń), Kamil Just (Włókniarz Toruń), Michał Murawski (Włókniarz Toruń), Oliwier Brokos (Sparta Brodnica), Dominik Tomela (Sparta Brodnica), Adrian Czarnecki (Lider Włocławek), Franciszek Pawłowski (Lider Włocławek), Łukasz Jasiekiewicz (Lider Włocławek), Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek), Alan Kowalski (Lider Włocławek), Szymon Woźniak (Lider Włocławek), Piotr Kensik (Tucholanka – Selenka Tuchola), Miłosz Michalak (Tucholanka – Selenka Tuchola), Igor Januszewski (Tucholanka – Selenka Tuchola), Kacper Kolczyk (Tucholanka – Selenka Tuchola)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *