Najlepsi strzelcy: Kłodzko – Młodzik grupa II

własne

W drugiej grupie kłodzkiej ligi młodzików, najwięcej bramek strzeliły dwie osoby: chłopak i dziewczyna. 11 bramek w jednym meczu Zuzanny Walczak z Kalenicy Jugów, pozwoliło na wyrównanie wyniku Macieja Rogowskiego z Orlika Ząbkowice Śląskie.

Strzelcy:

18 – Maciej Rogowski (Orlik Ząbkowice Śląskie), Zuzanna Walczak (Kalenica Jugów)

12 – Kacper Piwowar (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)

10 – Dawid Zdrojkowski (Orlik Ząbkowice Śląskie), Karol Kowalczuk (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Stanisław Kozioł (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Szymon Legieć (Piast Nowa Ruda)

7 – Jakub Skoczylas (Orlik Ząbkowice Śląskie), Kacper Miłkowski (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)

6 – Kamil Haber (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Kacper Kozielec (Kalenica Jugów)

5 – Cezary Kawecki (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mathios Terlecki (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Marcel Mostowy (Piast Nowa Ruda)

4 – Igor Rokosz Piesik (Orlik Ząbkowice Śląskie), Remigiusz Jachimowski (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Mateusz Zapotoczny (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Jakub Dziasek (Bierkowice), Mikołaj Ziemak (Unia Złoty Stok), Michał Marynowski (Unia Złoty Stok), Michał Dworzański (Tęcza Ścinawka Dolna)

3 – Sebastian Zioła (Orlik Ząbkowice Śląskie), Rafał Fudali (Orlik Ząbkowice Śląskie), Oliwier Ćwikła (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Hubert Szuszkiewicz (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Bartosz Dawiec (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Dawid Kowalski (Piast Nowa Ruda), Mateusz Kasprzyk (Piast Nowa Ruda), Szymon Jóźwiakowski (Kalenica Jugów), Bartosz Sobota (Bierkowice)

2 – Paweł Konica (Orlik Ząbkowice Śląskie), Mateusz Przybylski (Orlik Ząbkowice Śląskie), Alan Madej (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Bartosz Zawadzki (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Filip Stuglik (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Paweł Konopacki (Piast Nowa Ruda), Jakub Feliksik (Kalenica Jugów), Patryk Tokarz (Bierkowice), Tomasz Pawlikowski (Bierkowice), Aleksander Gach (Bierkowice), Kamil Kawa (Unia Złoty Stok), Karol Jagodziński (Unia Złoty Stok), Dawid Szuber (Tęcza Ścinawka Dolna)

1 – Tomasz Wichrowicz (Orlik Ząbkowice Śląskie), Igor Prochorowski (Orlik Ząbkowice Śląskie), Jan Żarnecki (Orlik Ząbkowice Śląskie), Alan Madej (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Bartosz Nocoń (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Adam Termena (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Jakub Słomba (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Ruben Krawiec (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Miłosz Sowa (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Kacper Wałaszek (Piast Nowa Ruda), Michał Kałużny (Piast Nowa Ruda), Karol Szewczyk (Piast Nowa Ruda), Krystian Białek (Kalenica Jugów), Alan Litwin (Kalenica Jugów), Kewin Pietrych (Kalenica Jugów), Gracjan Milarski (Kalenica Jugów), Piotr Pawlik (Bierkowice), Karolina Skawina (Bierkowice), Weronika Cwykiel (Bierkowice), Damian Brysiak (Unia Złoty Stok), Mateusz Knych (Unia Złoty Stok), Maciej Sokołowski (Unia Złoty Stok), Andrzej Cieślik (Unia Złoty Stok), Przemysław Ziemak (Unia Złoty Stok), Mateusz Rożyński (Unia Bardo), Paweł Żaba (Unia Bardo), Kacper Starzyński (Unia Bardo), Dawid Tokarz (Unia Bardo), Mateusz Dębowski (Unia Bardo), Bartosz Synowiecki (Unia Bardo)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *