Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Krosno okręgowa

W krośnieńskiej lidze okręgowej juniorów starszych na prowadzeniu po połowie sezonu znajduje się Sylwester Kołeczek z zespołu Ostoja Kołaczyce.

Strzelcy:

13 – Sylwester Kołeczek (Ostoja Kołaczyce)

11 – Patryk Czuba (Brzozovia Brzozów), Robert Urban (Nafta Jedlicze)

10 – Patryk Augustyn (Nafta Jedlicze)

9 – Jan Langos (Przełom Besko)

8 – Jakub Michalski (Nafta Jedlicze)

7 – Krystian Kamiński (LKS Skołoszyn), Jakub Długosz (Start Rymanów)

6 – Bartłomiej Tomoń (Drzewiarz Jasienica), Bartłomiej Gołąb (Nafta Jedlicze), Konrad Michniewski (Nafta Jedlicze), Maciej Herman (Stalfred Płowce), Jakub Sperski (Stalfred Płowce), Cezary Lenik (Zamczysko Odrzykoń), Krystian Polar (Zamczysko Odrzykoń)

5 – Paweł Lechwar (Ostoja Kołaczyce), Hubert Kozioł (Piastovia Miejsce Piastowe), Łukasz Trybus (Zamczysko Odrzykoń)

4 – Mikołaj Szuba (Brzozovia Brzozów), Dominik Dąbrowski (Brzozovia Brzozów), Piotr Maniawski (Brzozovia Brzozów), Mikołaj Mateja (Drzewiarz Jasienica), Kamil Telma (Nafta Jedlicze), Bartłomiej Majkut (Nafta Jedlicze), Mateusz Guzik (Piastovia Miejsce Piastowe), Bartosz Kocaj (Stalfred Płowce), Dariusz Solecki (Start Rymanów), Bogdan Pojnar (Start Rymanów)

3 – Kordian Nawrocki (Brzozovia Brzozów), Patryk Bryś (Drzewiarz Jasienica), Bartosz Buczyński (Jasiołka Świerzowa), Kacper Czapor (Jasiołka Świerzowa), Marceli Zygmunt (Nafta Jedlicze), Michał Latkiewicz (Nafta Jedlicze), Wojciech Ochałek (Ostoja Kołaczyce), Łukasz Lechwar (Ostoja Kołaczyce), Bartosz Gabrychowicz (Stalfred Płowce), Grzegorz Hanus (Start Rymanów)

2 – Bartłomiej Mazur (Brzozovia Brzozów), Jakub Słota (Drzewiarz Jasienica), Bartłomiej Gładysz (LKS Izdebki), Bartłomiej Burzyński (LKS Izdebki), Michał Owsiany (LKS Izdebki), Szymon Jan Filipiak (LKS Skołoszyn), Patryk Mlicki (LKS Skołoszyn), Szymon Kasowicz (LKS Skołoszyn), Przemysław Furman (Nafta Jedlicze), Dawid Strojek (Ostoja Kołaczyce), Mikołaj Jelec (Ostoja Kołaczyce), Sebastian Kobak (Ostoja Kołaczyce), Piotr Kandefer (Piastovia Miejsce Piastowe), Karol Szmyd (Piastovia Miejsce Piastowe), Kacper Lanek (Przełom Besko), Dominik Zajączkowski (Przełom Besko), Filip Kijowski (Przełom Besko), Paweł Suwała (Przełom Besko), Alex Bova (Stalfred Płowce), Łukasz Pietranowicz (Stalfred Płowce), Michał Śnieżek (Stalfred Płowce), Mateusz Jankowicz (Start Rymanów), Kamil Kasperkowicz (Start Rymanów), Jakub Telesz (Zamczysko Odrzykoń), Rafał Jucha (Zamczysko Odrzykoń)

1 – Kamil Borek (Brzozovia Brzozów), Maksymilian Kot (Brzozovia Brzozów), Kamil Knap (Brzozovia Brzozów), Tomasz Jarosz (Brzozovia Brzozów), Kacper Szlama (Brzozovia Brzozów), Kacper Grab (Brzozovia Brzozów), Kamil Głogowski (Drzewiarz Jasienica), Sebastian Śmigiel (Drzewiarz Jasienica), Jakub Pacek (Jasiołka Świerzowa), Damian Kosiński (Jasiołka Świerzowa), Paweł Wilk (Jasiołka Świerzowa), Konrad Pęcak (Jasiołka Świerzowa), Krystian Wiklowski (Jasiołka Świerzowa), Patryk Józefczyk (Jasiołka Świerzowa), Piotr Materowski (Jasiołka Świerzowa), Artur Łobaza (LKS Izdebki), Jakub Tyka (LKS Izdebki), Szymon Mazur (LKS Izdebki), Emil Gumienny (LKS Skołoszyn), Rafał Rąpała (LKS Skołoszyn), Łukasz Cichoń (Nafta Jedlicze), Grzegorz Szopa (Nafta Jedlicze), Krzysztof Kaleta (Ostoja Kołaczyce), Michał Żygłowicz (Ostoja Kołaczyce), Bartosz Niklewicz (Ostoja Kołaczyce), Adel Askri (Piastovia Miejsce Piastowe), Mateusz Głód (Piastovia Miejsce Piastowe), Krzysztof Kilarowski (Piastovia Miejsce Piastowe), Sebastian Ciupak (Piastovia Miejsce Piastowe), Paweł Hajduk (Przełom Besko), Sławomir Kwiatkowski (Przełom Besko), Sebastian Wojtoń (Przełom Besko), Dariusz Rymarowicz (Przełom Besko), Łukasz Indyk (Stalfred Płowce), Bartłomiej Skrabalak (Stalfred Płowce), Marcin Suchyna (Stalfred Płowce), Bartosz Błaszczak (Stalfred Płowce), Jakub Krukar (Start Rymanów), Łukasz Rajchel (Start Rymanów), Marcin Kenar (Start Rymanów), Arkadiusz Madej (Start Rymanów), Kamil Wilusz (Zamczysko Odrzykoń), Jan Kapała (Zamczysko Odrzykoń), Wojciech Telesz (Zamczysko Odrzykoń), Mateusz Józefczyk (Zamczysko Odrzykoń), Kacper Feruś (Zamczysko Odrzykoń), Daniel Dudek (Zamczysko Odrzykoń)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi