Najlepsi strzelcy: Junior Starszy – Jarosław I

W pierwszej grupie ligi juniorów starszych w Jarosławiu sporą przewagę po rundzie jesiennej wypracował sobie Kamil Puzio z MKS Radymno.

Strzelcy:

20 – Kamil Puzio (MKS Radymno)

10 – Dawid Trybulski (Łęg Łowce)

9 – Łukasz Studziński (MKS Radymno)

8 – Patryk Jasiewicz (Delin Munina)

7 – Patryk Gawliszyn (MKS Radymno)

6 – Marcin Lepszy (Łęk Ostrów)

5 – Kamil Barylak (Hetman Laszki), Gracjan Warański (Miękisz Nowy), Mateusz Motyka (MKS Radymno)

4 – Maciej Marek (LKS Skołoszów), Jarosław Aksamit (LKS Skołoszów), Hubert Hałajko (Łęk Ostrów), Kamil Sota (Łęg Ostrów)

3 – Dawid Wywióra (Delin Munina), Krystian Halwa (Hetman Laszki), Łukasz Koba (LKS Skołoszów), Sebastian Janusz (Łęk Ostrów), Kacper Trelka (Łęk Ostrów), Konrad Cholewa (MKS Radymno)

2 – Maciej Mazur (Delin Munina), Kevin Hajnosz (Delin Munina), Dawid Mrozowicz (Delin Munina), Arkadiusz Wojdyła (KS Węgierka), Kamil Dyl (LKS Pogórze Rokietnica), Stanisław Buniowski (LKS Skołoszów), Marcin Szwed (LKS Skołoszów), Kamil Zub (Łęg Łowce), Seweryn Siwuń (Łęg Łowce), Michał Sebastianka (Łęk Ostrów), Piotr Kwaśny (Łęk Ostrów)

1 – Jakub Żelazny (Delin Munina), Marcin Ziemba (Delin Munina), Kacper Bogacz (Delin Munina), Patryk Zięba (Delin Munina), Kamil Kielar (Hetman Laszki), Eryk Kaleta (Hetman Laszki), Arkadiusz Pik (Hetman Laszki), Adrian Zieliński (KS Węgierka), Jakub Wojdyła (KS Węgierka), Mateusz Jakubas (LKS Pogórze Rokietnica), Sebastian Skop (LKS Pogórze Rokietnica), Kamil Zaprzała (LKS Pogórze Rokietnica), Adrian Horbowy (LKS Pogórze Rokietnica), Marek Skupień (LKS Pogórze Rokietnica), Sylwester Dyl (LKS Pogórze Rokietnica), Kacper Wysocki (LKS Pogórze Rokietnica), Mateusz Kwoka (LKS Skołoszów), Adrian Bednarczyk (LKS Skołoszów), Damian Piotrowski (LKS Skołoszów), Krystian Adamarek (Łęg Łowce), Gracjan Bąk (Łęg Łowce), Mateusz Siwuń (Łęg Łowce), Maciej Krawiec (Łęk Ostrów), Jan Duda (Łęk Ostrów), Jakub Sebastyanka (Łęk Ostrów), Jakub Małysz (Łęk Ostrów), Jakub Sopel (Miękisz Nowy), Albert Jaremko (Miękisz Nowy), Jakub Muskus (Miękisz Nowy), Patryk Kuśnierz (MKS Radymno), Karol Michalewski (MKS Radymno), Krystian Kłak (MKS Radymno), Jakub Kisielewicz (MKS Radymno)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.