Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz – Junior Starszy

własne

I kolejna rozpracowana liga. Tym razem króla strzelców wyłoniliśmy w bydgoskiej lidze juniorów starszych. 12 bramek Adriana Orzechowskiego, gracza Pomorzanina Serock wystarczyło.

Strzelcy:

12 – Adrian Orzechowski (Pomorzanin Serock)

11 – Dominik Bonk (Krajna Sępólno Krajeńskie)

9 – Adrian Frelich (Unia Gniewkowo), Tomasz Świderski (Pałuczka Żnin), Jakub Iskra (Noteć Łabiszyn)

8 – Wiktor Walicki (CWZS II Bydgoszcz), Szymon Smolik (Unia Gniewkowo)

7 – Michał Kalitta (CWZS II Bydgoszcz), Dominik Łoś (Krajna Sępólno Krajeńskie), Klaudiusz Łaznowski (Krajna Sępólno Krajeńskie)

6 – Patryk Kiciński (CWZS II Bydgoszcz), Patryk Mrozik (Krajna Sępólno Krajeńskie)

5 – Bartosz Braciszewski (Pałuczka Żnin)

4 – Patryk Różycki (CWZS II Bydgoszcz), Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo), Remigiusz Wisz (Noteć Łabiszyn), Dawid Jasiek (Krajna Sępólno Krajeńskie), Jakub Skiba (Krajna Sępólno Krajeńskie), Kacper Kłosowski (Szubinianka Szubin), Michał Krygier (Sparta Janowiec Wielkopolski), Michał Walinciak (Sparta Janowiec Wielkopolski)

3 – Przemysław Strzesak (CWZS II Bydgoszcz), Kacper Ziemba (CWZS II Bydgoszcz), Maciej Łodyga (CWZS II Bydgoszcz), Michał Piotrowski (Unia Gniewkowo), Kacper Mroczko (Pomorzanin Serock), Sebastian Nowicki (Pomorzanin Serock), Patryk Głowski (Pałuczka Żnin), Patryk Czajka (Pałuczka Żnin), Michał Margas (Pałuczka Żnin), Maciej Michalak (Noteć Łabiszyn), Bartosz Kotlarek (Noteć Łabiszyn), Maciej Buzała (Noteć Łabiszyn), Mikołaj Szydeł (Krajna Sępólno Krajeńskie), Mateusz Kuszyński (Krajna Sępólno Krajeńskie), Mariusz Żelek (Fala Głogówiec), Adrian Szpyrka (Victoria Bydgoszcz)

2 – Adam Kajdasz (Unia Gniewkowo), Jakub Ciechanowski (Pomorzanin Serock), Jakub Russ (Pomorzanin Serock), Radosław Nitka (Pałuczka Żnin), Jakub Michalik (Pałuczka Żnin), Mateusz Ptasznik (Noteć Łabiszyn), Damian Czech (Krajna Sępólno Krajeńskie), Damian Pubanc (Krajna Sępólno Krajeńskie), Mikołaj Jerzakowski (Szubinianka Szubin), Michał Jaworski (Szubinianka Szubin), Jacek Lewandowski (Sparta Janowiec Wielkopolski), Bartosz Kurant (Fala Głogówiec), Adrian Zadrużyński (Victoria Bydgoszcz)

1 – Konrad Gajdziński (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Klupś (CWZS II Bydgoszcz), Samuel Gerc (CWZS II Bydgoszcz), Aleksander Lubicz (CWZS II Bydgoszcz), Dominik Owsiński (CWZS II Bydgoszcz), Mikołaj Łojewski (CWZS II Bydgoszcz), Wiktor Schmidt (CWZS II Bydgoszcz), Mateusz Czyżewski (CWZS II Bydgoszcz), Konrad Gajdziński (CWZS II Bydgoszcz), Patryk Kleczek (Unia Gniewkowo), Mateusz Kubiak (Unia Gniewkowo), Maciej Zboiński (Unia Gniewkowo), Damian Brzozowski (Unia Gniewkowo), Oskar Ziółkowski (Unia Gniewkowo), Michał Krutnik (Pomorzanin Serock), Antoni Zawiślak (Pomorzanin Serock), Filip Marunowski (Pomorzanin Serock), Emil Nowakowski (Pałuczka Żnin), Jakub Bagrowski (Pałuczka Żnin), Nikolas Drzażdżyński (Pałuczka Żnin), Kamil Piąstka (Noteć Łabiszyn), Mikołaj Buzała (Noteć Łabiszyn), Kacper Jewasiński (Noteć Łabiszyn), Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn), Gracjan Baron (Noteć Łabiszyn), Borys Stremlau (Noteć Łabiszyn), Jakub Dziarnowski (Krajna Sępólno Krajeńskie), Patryk Lewandowski (Krajna Sępólno Krajeńskie), Bartosz Przybylski (Szubinianka Szubin), Jakub Grabowski (Szubinianka Szubin), Jakub Kosiorowski (Szubinianka Szubin), Szymon Stypczyński (Szubinianka Szubin), Paweł Staśkiewicz (Szubinianka Szubin), Dawid Zasadziński (Sparta Janowiec Wielkopolski), Przemysław Poterek (Sparta Janowiec Wielkopolski), Sławomir Czarnik (Fala Głogówiec), Adrian Lisiecki (Fala Głogówiec), Joachim Jędrzejczak (Fala Głogówiec), Mateusz Cajmer (Fala Głogówiec), Daniel Zastępowski (Victoria Bydgoszcz), Ernest Szkic (Victoria Bydgoszcz), Karol Górski (Victoria Bydgoszcz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *