Najlepsza jedenastka 14. kolejki Premier League

PremierLeague

14. kolejka Premier League była pełna świetnych spotkań i wielkich emocji. Redakcja naszego portalu zajmująca się ligą angielską postanowiła wybrać najlepszych minionej serii gier.

Nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że naszym zdaniem na miano najlepszego piłkarza 14. kolejki Premier League zasłużył Alexis Sanchez. Kanonierzy roznieśli na wyjeździe drużynę West Hamu aż 5:1, a stało się to przy ogromnym wkładzie Chilijczyka. Sanchez strzelił 3 gole i dołożył asystę i ciężko byłoby znaleźć lepszego w tej kolejce. To 5. gol byłego gracza Barcelony w drugim meczu, co z pewnością jest osiągnięciem bezprecedensowym.

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również trzech graczy Tottenhamu. Kane, Eriksen i Walker, bo o nich mowa, zagrali kapitalne zawody w meczu ze Swansea, a ekipa Mauricio Pochettino wygrała aż 5:0. Duńczyk strzelił dwa gole oraz zanotował asystę i wydaje się, że Eriksen wraca do dobrej formy z poprzedniego sezonu. Kane również zdobył dwie bramki, a mógłby mieć ich jeszcze więcej, gdyby nie kilka świetnych interwencji Łukasza Fabiańskiego i wygląda na to, że po kontuzji nie ma już ani śladu. Tercet Spurs zamyka Walker, który w prawdzie nie zanotował żadnego oczka w klasyfikacji kanadyjskiej, lecz jego gra do przodu była bardzo widoczna i miało to kluczowy wpływ na rozmontowywanie obrony Łabędzi.

Poniżej cała jedenastka 14. kolejki Premier League według serwisu Piłkarski Świat:

Kamil Borkusewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *