Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz IV – Trampkarz

własne

Wyrównana walka o koronę króla strzelców trwała w bydgoskiej czwartej grupie ligi trampkarzy. Ostatecznie rzutem na taśmę wygrał Patryk Sztuba z Gopła Kruszwica.

Strzelcy:

13 – Patryk Sztuba (Gopło Kruszwica)

12 – Marcin Derenda (Gopło Kruszwica), Kacper Kubiak (Gopło Kruszwica)

10 – Michał Jóźwiak (Błękitni Inowrocław)

9 – Norbert Szymczak (Gopło Kruszwica), Oliwer Doringer (Pogoń Mogilno), Norbert Jankowski (Cuiavia Inowrocław)

8 – Oskar Kubiak (Gopło Kruszwica), Olaf Ossowicki (Zawisza Bydgoszcz)

7 – Szymon Sobczak (Polonia Bydgoszcz)

6 – Szymon Krukowski (Gopło Kruszwica), Filip Loks (Pogoń Mogilno)

5 – Bartosz Taciak (Pogoń Mogilno), Filip Glanowski (Błękitni Inowrocław), Kordian Mrotek (Cuiavia Inowrocław), Kacper Lewandowicz (Polonia Bydgoszcz), Hubert Jaworowski (Goplania Inowrocław), Patryk Raczkowski (Goplania Inowrocław)

4 – Bartosz Sulicki (Gopło Kruszwica), Jakub Dziwnik (Gopło Kruszwica), Maciej Fijałkowski (Gopło Kruszwica), Filip Danielewski (Błękitni Inowrocław), Jan Szczutkowski (Unia Janikowo), Wiktor Korsak (Goplania Inowrocław)

3 – Kamil Nowak (Gopło Kruszwica), Kacper Strzelecki (Pogoń Mogilno), Wiktor Łuczak (Błękitni Inowrocław), Mateusz Danielski (Cuiavia Inowrocław), Bartosz Brzószczyk (Polonia Bydgoszcz), Fabian Trynkiewicz (Polonia Bydgoszcz), Miłosz Zalesiński (Noteć Inowrocław)

2 – Mateusz Ścisłowski (Pogoń Mogilno), Wojciech Krzyżaniak (Pogoń Mogilno), Norbert Lange (Pogoń Mogilno), Marcel Radtke (Pogoń Mogilno), Juliusz Barczak (Błękitni Inowrocław), Igor Matyszewski (Błękitni Inowrocław), Oliwer Ciszek (Błękitni Inowrocław), Bartosz Biernat (Cuiavia Inowrocław), Błażej Olejniczak (Cuiavia Inowrocław), Medard Dahms (Zawisza Bydgoszcz), Daniel Kasperski (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Ejankowski (Zawisza Bydgoszcz), Kacper Dyksa (Polonia Bydgoszcz), Hubert Raczkowski (Polonia Bydgoszcz), Artur Mendelewski (Unia Janikowo), Mateusz Kołomański (Unia Janikowo), Ernest Hulisz (Unia Janikowo), Marcin Wojciechowski (Unia Janikowo), Michał Wojciechowski (Unia Janikowo), Wiktor Szczechowski (Noteć Inowrocław), Konrad Stefański (Noteć Inowrocław), Wiktor Rydzyński (Noteć Inowrocław), Alan Zwoliński (Noteć Inowrocław)

1 – Mikołaj Wójciak (Gopło Kruszwica), Jakub Nowak (Gopło Kruszwica), Mikołaj Nowakowski (Pogoń Mogilno), Alan Śniegowski (Pogoń Mogilno), Marceli Milas (Pogoń Mogilno), Szymon Rutkowski (Pogoń Mogilno), Mateusz Wekwejt (Pogoń Mogilno), Maciej Kopiński (Pogoń Mogilno), Mateusz Mucek (Błękitni Inowrocław), Bartosz Sibilski (Błękitni Inowrocław), Krzysztof Nieznalski (Błękitni Inowrocław), Mateusz Kołodziejski (Błękitni Inowrocław), Hubert Siemiątkowski (Błękitni Inowrocław), Jakub Pawłowski (Cuiavia Inowrocław), Mateusz Jabłoński (Cuiavia Inowrocław), Igor Wawrzyniak (Cuiavia Inowrocław), Hubert Szymański (Cuiavia Inowrocław), Marcin Kaliski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Gralewski (Cuiavia Inowrocław), Kamil Winiarski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław), Mikołaj Przybylski (Zawisza Bydgoszcz), Kacper Witkowski (Zawisza Bydgoszcz), Gracjan Brukwicki (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Baranowski (Zawisza Bydgoszcz), Jakub Karbowski (Zawisza Bydgoszcz), Maksymilian Gaul (Polonia Bydgoszcz), Kacper Panfil (Unia Janikowo), Paweł Lesiak (Noteć Inowrocław), Aleks Lament (Noteć Inowrocław), Mateusz Rakowski (Noteć Inowrocław), Szymon Adamski (Noteć Inowrocław), Jakub Niewiadomski (Goplania Inowrocław), Bartosz Budnik (Goplania Inowrocław), Filip Senski (Goplania Inowrocław)


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.