Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz II – Junior Młodszy

własne

W kolejnej lidze juniorów młodszych, na ilość bramek narzekać nie można było. W drugiej grupie bydgoskiej zwyciężył z 15 bramkami Emil Kopterski z Polonii Bydgoszcz.

Strzelcy:

15 – Emil Kopterski (Polonia Bydgoszcz)

11 – Jakub Winiarski (Victoria Niemcz)

10 – Nicolas Bąk (Victoria Niemcz)

9 – Kacper Binerowski (Wisła Nowe)

8 – Hubert Rokoszewski (Wda II Świecie), Łukasz Andziak (Szubinianka Szubin)

6 – Dawid Florek (Polonia Bydgoszcz)

5 – Adrian Gackowski (Wda II Świecie), Dominik Frelek (Wda II Świecie), Filip Sikorski (Wisła Nowe), Marcin Nowicki (Fala Świetakowo), Mateusz Baj (Golden Goal Bydgoszcz), Karol Hoffman (Spójnia Białe Błota), Jakub Donarski (Szubinianka Szubin)

4 – Kacper Szczukowski (Fala Świetakowo), Daniel Paśk (Golden Goal Bydgoszcz)

3 – Martin Milczarek (Golden Goal Bydgoszcz), Szymon Krzywosądzki (Golden Goal Bydgoszcz), Alan Szarafin (Golden Goal Bydgoszcz), Kacper Bąk (Spójnia Białe Błota), Maurycy Jagusch (Spójnia Białe Błota), Fabian Wiśniewski (Szubinianka Szubin)

2 – Kacper Tarkowski (Wda II Świecie), Damian Łukaszewski (Wda II Świecie), Karol Dobrowolski (Wda II Świecie), Oliver Stabryła (Wda II Świecie), Adrian Majka (Wisła Nowe), Mateusz Bończyk (Polonia Bydgoszcz), Klaudiusz Kruger (Polonia Bydgoszcz), Dominik Urbański (Polonia Bydgoszcz), Jakub Zdziebło (Polonia Bydgoszcz), Marcin Urbański (Polonia Bydgoszcz), Rafał Piekuś (Polonia Bydgoszcz), Adrian Recki (Fala Świetakowo), Cezary Jędrzyczka (Fala Świetakowo), Krzysztof Dubicki (Fala Świetakowo), Kamil Andrysiak (Victoria Niemcz), Filip Januchowski (Victoria Niemcz), Kacper Dziadoń (Golden Goal Bydgoszcz), Martin Żuryń (Golden Goal Bydgoszcz), Hubert Sabiniarz (Spójnia Białe Błota), Kacper Nowak (Spójnia Białe Błota), Piotr Olejniczak (Szubinianka Szubin), Damian Mrówczyński (Gwiazda II Bydgoszcz), Igor Orzechowski (Gwiazda II Bydgoszcz), Robert Koszowski (Start Pruszcz)

1 – Sebastian Sokołowski (Wda II Świecie), Filip Kinczewski (Wda II Świecie), Jakub Jeziorski (Wda II Świecie), Maciej Andrychowski (Wisła Nowe), Norbert Kobyliński (Polonia Bydgoszcz), Oskar Pytyński (Polonia Bydgoszcz), Maciej Karwasz (Fala Świetakowo), Kacper Żakiewicz (Fala Świetakowo), Paweł Bohdan (Fala Świetakowo), Tomasz Bałdyga (Victoria Niemcz), Michał Knapkiewicz (Victoria Niemcz), Marceli Rutka (Victoria Niemcz), Mateusz Dąbrowski (Golden Goal Bydgoszcz), Karol Langner (Golden Goal Bydgoszcz), Kamil Papis (Spójnia Białe Błota), Hubert Gotkowski (Szubinianka Szubin), Kamil Ośka (Szubinianka Szubin), Filip Grodziski (Szubinianka Szubin), Oskar Durko (Szubinianka Szubin), Oskar Schabowski (Gwiazda II Bydgoszcz), Damian Kozanecki (Gwiazda II Bydgoszcz), Jędrzej Ksępka (Gwiazda II Bydgoszcz), Radosław Gromowski (Gwiazda II Bydgoszcz), Damian Mrozek (Gwiazda II Bydgoszcz), Patryk Zybult (Gwiazda II Bydgoszcz), Michał Kawecki (Gwiazda II Bydgoszcz), Jakub Bury (Start Pruszcz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *