Mołdawia – Ukraina (11.06) – transmisja. Gdzie oglądać?

Ukraina

Zdjęcie: Pixabay.com

We wtorek o godzinie 17:00, odbędzie się mecz towarzyski na Stadionul Zimbru w Kiszyniowie, gdzie zmierzą się drużyny Mołdawia i Ukraina. W artykule przedstawiono szczegółowe informacje o dostępnych opcjach transmisji telewizyjnej i online, a także czy można oglądać mecz bez opłat.

Gdzie oglądać mecz Mołdawia – Ukraina?

Spotkanie Mołdawia – Ukraina można śledzić na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Dostępna jest również transmisja online za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

Mołdawia – Ukraina, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Mołdawia – Ukraina nie jest dostępna za darmo i można ją oglądać jedynie na płatnych platformach streamingowych.

Mołdawia – Ukraina, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.