Transmisja Portugalia – Irlandia (11.06). Gdzie oglądać?

fpf.pt

Dziś o godzinie 20:45 na Estádio Municipal de Aveiro w Aveiro odbędzie się towarzyskie spotkanie piłkarskie między drużynami z Portugalii i Irlandii. W tym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, a także czy możliwa będzie darmowa transmisja na żywo.

Gdzie oglądać mecz Portugalia – Irlandia?

Spotkanie Portugalia – Irlandia będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Transmisję online udostępni platforma streamingowa Polsat Box Go.

Portugalia – Irlandia, transmisja online za darmo

Transmisja meczu Portugalia – Irlandia nie jest dostępna za darmo. Dostęp online oferowany jest wyłącznie przez płatne platformy streamingowe.

Portugalia – Irlandia, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www na komputerze oraz w aplikacji na smartfony, tablety, telewizory i inne urządzenia. W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.