MME: Hiszpania sprowadza nas na ziemię

Hiszpania pokonała Polskę w ostatnim meczu fazy grupowej Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Polska oprócz pojedynczych błysków, niemal od początku miała trudności z wyprowadzeniem groźnej akcji podbramkowej. Co innego Hiszpanie, którzy co chwilę coraz to nowym sposobem zaskakiwali rywali. Pierwszy raz na bramkę przełożyło się to w 17. minucie meczu. Pablo Fornals otrzymał dobre podanie w środek pola karnego i z bliska nie miał problemu z pokonaniem Kamila Grabary. Prawie dwadzieścia minut później było już 2:0. Grabara tym razem był bezradny w konfrontacji z Mikelem Oyarzabalem. Po chwili wpadła kolejna bramka, po znakomitym uderzeniu Fabiana Ruiza. W 71. minucie wynik na 4:0 strzelił Dani Ceballos fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego. W ostatnich minutach na 5:0 trafił Borja Mayoral.

Polska kończy mistrzostwa na trzecim miejscu w grupie.