

Real Madryt inwestuje w żeńską sekcję piłkarską
Od przyszłego sezonu Real Madryt będzie miał swoją drużynę w kobiecej Liga Iberdrola - najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii. Jak podaje dziennika Marca, Florentino Perez chce stworzyć drużynę, która zdominuje kobiecy futbol klubowy na całym świecie.
W minionym sezonie awans do Liga Iberdrola wywalczyły zawodniczki CD Tacon. Real Madryt miałby jednak zająć miejsce beniaminka - za około 500 tysięcy euro wykupi licencję od mniejszego klubu i zajmie jego miejsce w rozgrywkach. Według mediów doszło już do pierwszych rozmów pomiędzy klubami, a ogłoszenie decyzji odbędzie się w ciągu najbliższych dni. Warto dodać, że Real Madryt w lidze będzie rywalizował m.in. z: FC Barceloną, Atletico Madryt, czy UD Levante - powyższe klubu również mają żeńskie sekcje piłkarskie.
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































