
Michał Karbownik leci na Wyspy Brytyjskie, pożegnał się z drużyną
Brighton & Hove postanowiło skrócić wypożyczenie Michała Karbownika do Legii i zawodnik wyleci w niedzielę ze zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Tym samym, 19-latek zimą dołączy do Jakuba Modera, któremu tak samo klub z Premier League zdecydował zredukować okres wypożyczenia z Lecha. Choć były pomocnik "Kolejorza", w styczniu ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej, to tylko kwestią czasu jest, by to się zmieniło.
Początkowo poinformowano w prasie, iż Michał Karbownik będzie na wiosnę oddany na pół roku do Anderlechtu Bruksela, lecz temat upadł i będzie walczyć o minuty na murawach Premier League.
Portal "Legia.net" dodał, że Karbownik pożegnał się z kolegami w sobotę w trakcie kolacji na obozie w Dubaju. - Wiele było takich momentów, wspaniałych chwil z drużyną na boisku i z kibicami. Numerem jeden wśród wspomnień jest zdecydowanie zdobyte mistrzostwo Polski i wspólna radość z kibicami nad Wisłą. Niesamowita sprawa, trzeba to przeżyć, by zrozumieć poziom emocji - opowiada.
- Przede wszystkim chciałbym Legii podziękować za szansę, a kibicom za wsparcie, które było dla mnie od początku mocno odczuwalne. Kibice pomogli mi wejść do seniorskiej piłki. Patrząc całościowo - było jak w życiu, były momenty lepsze i gorsze. Ale z całego serca pragnę podziękować i Legii i kibicom. Dzięki nim mogę iść dalej spełniać kolejne marzenia i się realizować - powiedział na koniec w Legia.net".
Wypożyczenie Michała Karbownika zostało skrócone, a piłkarz przeniesie się do @OfficialBHAFC.
Karbo, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w karierze międzynarodowej! Trzymamy kciuki! 💪
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) January 17, 2021
źródło: legia.net /
-
AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre Nypanem
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem
Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-
EkstraklasaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24