Michał Karbownik leci na Wyspy Brytyjskie, pożegnał się z drużyną

Michał Karbownik

Michał Karbownik (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Brighton & Hove postanowiło skrócić wypożyczenie Michała Karbownika do Legii i zawodnik wyleci w niedzielę ze zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Tym samym, 19-latek zimą dołączy do Jakuba Modera, któremu tak samo klub z Premier League zdecydował zredukować okres wypożyczenia z Lecha. Choć były pomocnik “Kolejorza”, w styczniu ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej, to tylko kwestią czasu jest, by to się zmieniło.

Początkowo poinformowano w prasie, iż Michał Karbownik będzie na wiosnę oddany na pół roku do Anderlechtu Bruksela, lecz temat upadł i będzie walczyć o minuty na murawach Premier League.

Portal “Legia.net” dodał, że Karbownik pożegnał się z kolegami w sobotę w trakcie kolacji na obozie w Dubaju. – Wiele było takich momentów, wspaniałych chwil z drużyną na boisku i z kibicami. Numerem jeden wśród wspomnień jest zdecydowanie zdobyte mistrzostwo Polski i wspólna radość z kibicami nad Wisłą. Niesamowita sprawa, trzeba to przeżyć, by zrozumieć poziom emocji – opowiada.

– Przede wszystkim chciałbym Legii podziękować za szansę, a kibicom za wsparcie, które było dla mnie od początku mocno odczuwalne. Kibice pomogli mi wejść do seniorskiej piłki. Patrząc całościowo – było jak w życiu, były momenty lepsze i gorsze. Ale z całego serca pragnę podziękować i Legii i kibicom. Dzięki nim mogę iść dalej spełniać kolejne marzenia i się realizować – powiedział na koniec w Legia.net”.

źródło: legia.net /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *