LM: Dinamo Zagrzeb – Dynamo Kijów

Piłkarze Dinama Zagrzeb w ostatnim meczu grupy A Ligi Mistrzów zremisowali z Dynamem Kijów 1:1. Ze względu na śnieżyce mecz został przerwany na niespełna 20 minut!

W 10 minucie mecz został przerwany przez bułgarskiego sędziego ze względu na zbyt obfite opady śniegu. Po niespełna dwudziestu minutach piłkarze wybiegli ponownie na boisko.

Pierwszy gol padł w doliczonym czasie gry, którego autorem był Andrij Jarmolenko. Zawodnik Dynama popisał się kapitalnym uderzeniem z dwudziestego metra. Piłka kopnięta z woleja uderzyła w poprzeczkę i wpadła do bramki.

W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który pewnie wykorzystał Ivan Krstanović. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Ukraiński zespół zajął trzecie miejsce w grupie C i na wiosnę zagra w Lidze Europejskiej. Dinamo Zagrzeb zakończył tegoroczne rozgrywki w Lidze Mistrzów zajmując ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem zaledwie z jednym punktem.

Dinamo Zagrzeb – Dynamo Kijów 1:1 (0:1)

Bramki: Ivan Krstanović (90+5′-karny)
– Andrij Jarmołenko (45+1′)
Żółte kartki: Domagoj Vida, Marcelo Brozović, Ivan Krstanović – Dudu, Andrij Jarmołenko.
Sędzia: Stanisław Todorow