LIVE! El.ME 2016: Multirelacja: mecze dnia(piątek 27.03)!

Zapraszamy na MULTIRELACJĘ LIVE ze spotkań Eliminacji Mistrzostw Europy 2016! Będziemy cały czas na bieżąco, najciekawsze akcje, gole, strzelcy, kartki, wiele około boiskowych ciekawostek! Sprawdźcie jak poradzi sobie Hiszpania z Ukrainą, Anglia z Litwą, Czarnogóra z Rosją oraz co zdziałają pozostałe drużyny w swoich meczach w ten piątkowy wieczór!

Czarnogóra – Rosja przerwany

Po meczu: W dzisiejszych meczach Eliminacji Mistrzostw Europy 2016 wygrywali faworyci. Trwa jeszcze mecz Czarnogóry z Rosją. Ja już się żegnam. Dziękuję za uwagę! Sławomir Rzeźnik

Po meczu: Prawie godzina gry za nami na stadionie w Podgoricy. Wciąż bezbramkowy remis pomiędzy Czarnogórą i Rosją.

Po meczu: Ciekawe słowa komentatora TVP, Maciej Iwańskiego:

Po meczu: Dobiegły końca mecze na ośmiu stadionach. W Czarnogórze piłkarze wreszcie pojawili się na murawie i rozpoczynają drugą część meczu.

90+4′ : Hiszpanie dowieźli jednobramkowe zwycięstwo do końca.

90+3′ : czerwona-kartka-red-card Szwedzi kończą spotkanie w dziesiątkę. Granqvist zobaczył czerwoną kartkę za drugą żołtą.

90+3′ : Gol bramka GOOOOOL! Arnautović dobija Liechtenstein. Austria wygrywa 5:0!

90+1′ : Kilka spotkań dobiegło już końca.

90′ : Na stadionie w Podgoricy piłkarze wciąż nie wyszli z szatni po przerwie. Jakiś przedmiot znowu wylądował na murawie i arbiter tego spotkania rozważa zakończenie meczu!

88′ : Gol bramka Nie mają litości Słoweńcy dla piłkarzy San Marino! 6:0. Tym razem Ilić.

86′ : Gol bramka Mołdawia – Zlatan 0:2! Ibrahimović podwyższa prowadzenie dla Szwecji! Pewnie wykonany rzut karny przez piłkarza PSG.

85′ : Anglicy nie odpuszczają i ciągle nękają obrońców Litwy.

82′ : Gol bramka I mamy kolejnego gola! Białoruś wychodzi na prowadzenie w wyjazdowym meczu z Macedonią! Zdobywcą bramki Bordachev.

81′ : Dla Austrii strzelił Januzović, a dla Szwajcarii Seferović!

80′ : Gol bramka Czwartego gola strzela Austria, a trzeciego Szwajcaria!

77′ : Słabo wygląda gra Hiszpanów w drugiej części meczu. Gdyby nie Casillas, Ukraińcy pewnie by już wyrównali.

74′ : Gol bramka GOOOOOOL! Ależ wejście zaliczył Hary Kane! Dwie minuty po wejściu na boisko strzela swojego pierwszego gola w barwach reprezentacji Anglii! Anglia – Litwa 4:0.

73′ : Gol bramka GOOOOOL! 5:0 Słowenia wygrywa z San Marino. strzelą coś jeszcze dzisiaj? Gola dołożył Lazarević.

71′ : Niezawodny Zlatan!

69′ : Dobiegła końca pierwsza część meczu w Czarnogórze.

65′ : Jestem państwu winny także informację, że na początku drugiej połowy Zlatan Ibrahimović dał prowadzenie Szwecji w meczu z Mołdawią!

64′ : Gol bramka David Alaba zdobywa gola dla Austrii! 3:0 już w meczu z Liechtensteinem.

62′ : Ukraina się nie poddaje! Podopieczni trenera Fomienki próbują stwarzać sobie sytuacje i powalczyć z Hiszpanią o korzystny rezultat!

59′ : Znakomita wymienność na pozycjach Anglików. Rooney dograł ze skrzydła, a Sterling wykończył akcję niczym rasowy snajper!

59′ : Gol bramka GOOOOOOOL! 3:0 dla Anglii! Trafia Sterling! Litwa już się raczej nie podniesie i może prosić o jak najmniejszy wymiar kary.

56′ : Za chwilę rozpocznie się 40. minuta gry w meczu Czarnogóry z Rosją. Goście powoli osiągają przewagę.

52′ :  Kampl, Struna i Novaković strzelcami goli dla Słowenii.

50′ : Gol bramka Od mocnego uderzenia rozpoczęli drugą część meczu Słoweńcy! Trzy gole w ciągu trzech minut zaaplikowali drużynie San Marino.

46′ : Rozpoczynamy drugą część gry na ośmiu stadionach. Po pół godzinie gry Czarnogóra – Rosja nadal bez goli.

Przerwa: Tymczasem w Czarnogórze dobiega końca 24. minuta gry. Dużo walki, fauli i szarpana gra z obydwu stron.

Przerwa: Jedynym faworytem, który nie wyszedł na prowadzenie do przerwy jest Szwecja, która walczy z Mołdawią.

Przerwa: Gol Wayne’a Rooneya był jego 47. trafieniem w reprezentacji. W klasyfikacji najlepszych strzelców reprezentacji Anglii wyprzedza go o gola Gary Lineker i o dwa Bobby Charlton.

Przerwa: Na ośmiu stadionach zakończyła się pierwsza połowa meczu. Grają jedynie w Czarnogórze, gdzie trwa 15. minuta.

45′ : Gol bramka Gola do szatni Macedończykom strzelają Białorusini! 1:1!

45′ : Gol bramka Anglicy podwyższają prowadzenie w meczu z Litwą! Strzelcem gola Welbeck!

44′ : Miażdżąca przewaga Hiszpanii w posiadaniu piłki, które oscyluje w okolicach 70%.

41′ : Gol bramka Słowacja strzela trzeciego gola Luksemburgowi! Strzelcem Pekarik!

37′ : Anglicy przeważają zdecydowanie w posiadaniu piłki, ale ich ataki na bramkę Litwinów w ostatnich minutach nieco osłabły.

35′ : Mecz w Czarnogórze zostaje wznowiony! Kibice dostali ostrzeżenie. Kolejny wybryk będzie skutkował nieodwołalnym zakończeniem spotkania.

33′ : David Alaba nie strzelił dla Austrii rzutu karnego!

30′ : Gol bramka Prowadzenie w meczu z Estonią podwyższa Szwajcaria! Ładnym strzałem gola zdobył Xhaka.

29′ : Moment nieuwagi ze strony ukraińskiej obrony i gol dla Hiszpanów!

28′ : Gol bramka GOOOOOOOL! Hiszpania prowadzi 1:0 z Ukrainą! Alvaro Morata!

28′ : Tutaj sytuacja ze stadionu w Podgoricy:

26′ : Hiszpanie grają ofensywnie, długo utrzymują się przy piłce, ale nie stworzyli sobie do tej pory stuprocentowej sytuacji. Ukraińcy nastawieni wyraźnie na grę z kontry.

24′ : Gol bramka Tymczasem Słowacy strzelają drugiego gola Luksemburgowi. Strzelcem gola Weiss!

21′ : Według pierwszych doniesień mecz w Czarnogórze miał zostać definitywnie przerwany, jednak przed chwilą pojawiła się informacja, że mecz może zostać wznowiony.

20′ : Faworyci jak na razie nie zawodzą.

18′ : Gole dla Austrii po strzałach Harnika i Janko, a Szwajcarom prowadzenie dał Schar.

17′ : Gol bramka Szwajcarzy prowadzą z Estonią!

17′ : Gol bramka Austriacy w trzy minuty strzelili dwa gole Liechtensteinowi!

13′ : Dla Macedonii gola zdobył Trajkovski, dla Słowaków strzelił Nemec, a Słoweńcom prowadzenie dał Ilicić.

10′ : Gol bramka Również Słowenia prowadzi 1:0 w starciu z San Marino!

9′ : Gol bramka Gole padły także dla reprezentacji Słowacji i Macedonii, które prowadzą w swoich meczach!

6′ : Wayne Rooney strzela gola dla Anglii po znakomitej akcji Welbecka! Anglicy od początku atakują i chcą jak najszybciej rozstrzygnąć ten mecz.

6′ : Gol bramka GOOOOOOOL! Anglia – Litwa 1:0!

3′ : Od początku Hiszpanie atakują Ukraińców.

2′ : Mecz Czarnogóra – Rosja przerwany.

2′ : Bramkarz Sbornej znoszony z boiska, obydwie drużyny udają się do szatni, mecz najprawdopodobniej bedzie przerwany.

2′ : Skandal na stadionie w Czarnogórze! Bramkarz Rosji Igor Akinfiejew trafiony petardą rzuconą z trybun.

1′ : Na wszystkich dziewięciu stadionach rozpoczęły się mecze!

Przed meczem: Tak prezentuje się stadion podczas meczu Słowacja – Luksemburg:

Przed meczem: Iker Casillas rozgrywa dziś swój 161. mecz w reprezentacji!

Przed meczem: Piłkarze na większości stadionów już na murawie! Pora na hymny narodowe.

Przed meczem: Słaba frekwencja jak na razie na stadionie w Sewilli.

Przed meczem: Piłkarze na wszystkich stadionach przygotowani już do wyjścia na murawę.

Przed meczem: Tak prezentuje się stadion w Lucernie, gdzie dziś Szwajcaria podejmuje Estonię:

Przed meczem: Szwedzcy fani nie zawiedli i licznie stawili się w Mołdawii:

Przed meczem: A tak prezentują się jedenastki Anglii i Litwy:

Anglia: Hart , Baines, Cahill, Clyne, Jones, Carrick, Henderson, Delph, Sterling, Rooney, Welbeck

Litwa: Arlauskis, Žaliūkas, Mikuckis, Freidgeimas, Kijanskas, Andriuškevičius, Chvedukas, Mikoliūnas, Žulpa, Matulevičius, Černych

Przed meczem: Zobaczmy na jakie ustawienie zdecydowali się selekcjonerzy reprezentacji Czarnogóry i Rosji:

cyarruss

Przed meczem: Tak prezentują się jedenastki Hiszpanii i Ukrainy, które wybiegną dziś na murawę stadionu w Sewilli:

espukr

Przed meczem: Anglicy zameldowali się na Wembley!

Przed meczem: Rosyjska szatnia przed starciem z Czarnogórą w pełnej gotowości!

Przed meczem: Głównymi spotkaniami, które wam będziemy relacjonować będą Hiszpania – Ukraina, Anglia – Litwa oraz Czarnogóra – Rosja. Nie zabraknie jednak najciekawszych wydarzeń z innych stadionów!