Liga Narodów: Johansen i Kraev bohaterami wieczoru w dywizji C

Za nami pierwsze mecze w Dywizji C Ligi Narodów.

Norwegia pewnie pokonała 2:0 Cypr. Obydwie bramki zdobył doświadczony Stefan Johansen. Najpierw, w 20. minucie, po znakomitej, szybkiej akcji Omara Elabdellaoui, Johansen z bliska pokonał golkipera rywali. Potem w 42. minucie fenomenalnie uderzył z rzutu wolnego, co było właściwie ozdobą tego meczu.

Z kolei w Lublanie Słowenia uległa Bułgarii. Pierwsza bramka dla przyjezdnych wpadła już na początku meczu z osiemnastego metra świetnie strzelił Bozhidar Kraev. Jeszcze przed przerwą wyrównał Miha Zajc, po dobrym uderzeniu główką. W 59. minucie kolejne trafienie zaliczył Kraev, ustalając wynik.