Robert Lewandowski: Musimy dokręcić śrubę

Robert Lewandowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski pojawił się na poniedziałkowej konferencji prasowej. – Musimy być zdeterminowani, aby walczyć o punkty – powiedział napastnik Bayernu Monachium. 

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie mecze wyjazdowe, niezależnie od rywala będą wymagające. Macedonia Północna udowodniła, że potrafi grać u siebie i to nie będzie mecz, w którym bez zdeterminowania będzie łatwo o punkty. Naszym celem jest komplet punktów w dwóch spotkaniach. Musimy być przygotowani i jeśli zagramy na swoim poziomie, to można być spokojnym o wynik – powiedział Lewandowski.

– Dla nas sezon zakończy się po meczach reprezentacji. Nie pierwszy raz przerwa w meczach jest spora. Musimy dokręcić śrubę na dwa ostatnie spotkania. Wydaje się, że nasze doświadczenie i profesjonalizm są na tyle wysokie, iż poradzimy sobie. Dlatego też ważne będzie przygotowanie mentalne – stwierdził kapitan “Biało-Czerwonych”.

Reprezentacja Polski jest liderem grupy z kompletem punktów. W piątek w Skopje podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Macedonią Północną, natomiast trzy dni później z Izraelem na PGE Narodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi