Leszek Ojrzyński: Spadł mi z serca bardzo duży kamień

Płock.Wyborcza.pl

Trener Leszek Ojrzyński nie ukrywał zadowolenia po meczu Stali Mielec z Podbeskidziem Bielsko-Biała. – Spadł mi z serca bardzo duży kamień. Gratulacje dla naszych chłopaków, bo mecz nie ułożył się po naszej myśli – zaznaczył 48-letni szkoleniowiec. 

Stal Mielec pokonała 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Podkarpacki klub, będąc drużyną bardziej zdeterminowaną, wygrał po golach Krystiana Getingera i Marcina Flisa. Zwycięstwo pozwoliło Stali opuścić strefę spadkową.

Spadł mi z serca bardzo duży kamień. Gratulacje dla naszych chłopaków, bo mecz nie ułożył się po naszej myśli. Popełniliśmy nie błąd, a błędy przy straconej bramce. Chwała za walkę. Już w 70 minucie wyszliśmy na prowadzenie 2:1. Potem była dramaturgia, dużo walki, ale dowieźliśmy wynik do końca. Trzeba się cieszyć z przełamania, punktów, z poprawy nastrojów. Powinno nas z zejść usztywnienie. Całkiem inaczej podchodzi się do meczu, jak się jest na ostatnim miejscu, a inaczej jak na przedostatnim po zwycięstwie. Możemy się troszkę uśmiechnąć – powiedział Leszek Ojrzyński na pomeczowej konferencji prasowej.

Co ciekawe, dla Stali Mielec to pierwszy wygrany mecz w tym roku.

Stal Mielec w następnej serii gier zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na niedzielę, 22 marca, na godzinę 15:00.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *