Nie ma mocnych na Mistrza Polski! Dziś wieczorem Legia odniosła kolejne, bardzo przekonujące zwycięstwo. Tym razem piłkarze ze stolicy rozbili na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0.

Warszawiacy długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. W końcu w 40. minucie gola strzałem głową zdobył Marek Saganowski.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Legia całkowicie panowała na boisku. Udokumentowała to trzema trafieniami.

Z pewnością Jan Urban jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Po trzech kolejkach przewodzą w tabeli z kompletem punktów i doskonałym bilansem bramek 12-1 (jedyny gol stracony w pierwszej kolejce).

Ciekawostką z tego meczu jest sędzia, bowiem spotkanie prowadził japoński arbiter. Trzeba przyznać, że prowadził zawodny bardzo dobrze i pewnie będzie sędziował kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy.

Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (1:0)