Krystian Bielik nie pojedzie na euro? Kolejna kontuzja!

Krystian Bielik

Zdjęcie: tbrfootball.com

Krystian Bielik został zniesiony na noszach z boiska podczas spotkania Derby County z Bristol City. Reprezentant Polski cierpiał z bólu, wyglądało to bardzo źle.

Krystian Bielik rok temu doznał ciężkiego urazu wiązadeł krzyżowych kolana. Był to duży cios dla kibiców reprezentacji Polski. Wiadomo było, że młody piłkarz Derby County nie zdołałby się wyleczyć do czasu Euro 2020. Sytuacja na świecie ułożyła się jednak tak, że turniej został przełożony, a Bielik jakiś czas temu wrócił do gry. I to jak! Reprezentant Polski był jednym z najjaśniejszym punktów swojej drużyny. Pomimo bycia defensywnym graczem, strzelił do tej pory 2 bramki w Championship. Niestety możliwe, że do końca sezonu nie uda mu się już oczarować kibiców.

Podczas dzisiejszego meczu z Bristol City, Bielik doznał urazu. Zniesiono go na noszach, a twarz zakrywał dłońmi. To zły znak. Na razie nie mamy oficjalnych informacji na temat urazu Bielika. Najpewniej jest to jednak problem z prawym kolanem. Oznaczać to może kolejną długą pauzę w grze. Wychodzi na to, że Krystian Bielik może pójść w ślady Arkadiusza Milika, który stracił w zasadzie dwa sezony z powodu poważnych urazów kolan.

Czekamy na oficjalne informacje w sprawie zdrowia Krystiana i życzymy mu rychłego powrotu do zdrowia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.