Championship: Niebywały powrót Krystiana Bielika, trafienie Polaka w doliczonym czasie (WIDEO)

Krystian Bielik po roku nieobecności spowodowanej kontuzją powrócił na boiska Championship w znakomitym stylu.

W styczniu zeszłego roku pomocnik zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Jego rozbrat z futbolem trwał równo dwanaście miesięcy. Derby County znajduje się w katastrofalnej sytuacji finansowej, przez co odjęto im 21 punktów.

Podopieczni Wayne’a Rooneya nie składają broni i zrobią wszystko, by utrzymać się na zapleczu Premier League. W niedzielnym meczu z Birmingham City (2:2) pokazali charakter. Odrobili dwubramkową stratę, a przyczynił się do tego Krystian Bielik.

Polak wszedł na boisko w 69. minucie. Natomiast już 96. minucie świetnie złożył się do przewrotki i zapakował gola. Wielka radość mieszała się z niepokojem, bowiem fatalnie upadł na bark i z mocnym grymasem cieszył się z kumplami z jednego punktu.

Trzeba również podkreślić, że pierwszej połowy nie dokończył Kamil Jóźwiaki zszedł z placu gry z urazem.