Krychowiak: plotki o moim konflikcie z trenerem są nieprawdziwe

Krychowiak

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Grzegorz Krychowiak w końcówce okienka transferowego był bliski zmiany klubu.

30-letni pomocnik miał przejść z Lokomotiwu Moskwa do Zenitu Sankt-Petersburg.

Nie chciałbym komentować doniesień na temat transferów ze względu na ogromny szacunek, którym darzę Lokomotiw. Chciałbym jedynie podkreślić, że plotki o moim rzekomym konflikcie z trenerem Marko Nikoliciem są nieprawdziwe. Nie zagrałem przeciwko Zenitowi z powodu drobnego urazu. Musiałem pauzować przez kilka dni i tak się złożyło, że było to podczas meczu z Zenitem – skomentował Krychowiak w rozmowie dla „Super Expressu”.

Krychowiak odniósł się również do krytyki wobec jego ostatnich występów w reprezentacji.

Uważam, że krytykę trzeba po prostu zaakceptować. Dla mnie najważniejsza jest relacja z trenerem, z zawodnikami. To szkoleniowiec będzie mnie rozliczał z postawy na boisku. Inna sprawa, że pozycja defensywnego pomocnika jest trudna do obiektywnej oceny. Możesz harować na boisku, odbierać piłki, naprawiać błędy kolegów. Ale jeśli przy tym nie błyśniesz także w ofensywie, to twoja gra bywa niezauważana, spada na drugi plan – stwierdził.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.