Tomaszewski o zachowaniu Legii: to barbarzyństwo!

Tomaszewski

laczynaspilka.pl

Tego nawet nie można określić mianem skandalu. To barbarzyństwo! – Jan Tomaszewski ostro określa sytuację Igora Lewczuka i Tomasza Pekharta z meczu Warty Poznań z Legią Warszawa (0:3).

We wtorek media ostro skrytykowały słowa Czesława Michniewicza po meczu. Szkoleniowiec przyznał, że wystawił do składu Igora Lewczuka, mimo stanu podgorączkowego. Z kolei Tomas Pekhart zgłaszał stratę węchu i smaku w przerwie. Klub jednak nie zareagował, obydwaj grali dalej. Na szczęście dla Legii – testy nie potwierdziły koronawirusa u obydwóch. Jednak tuż przed meczem jeden z zawodników został wykluczony przez Covid-19.

Jakaś tragedia! Jak niby mają czuć się teraz piłkarze Warty Poznań? Jak coś takiego można zrobić?! Piłkarze mieli objawy, a w trakcie meczu przecież stykają się z innymi, walczą, chuchają na siebie przy rywalizacji o piłkę! Całą sprawą najpewniej zajmie się Komisja Ligi. Czy możliwa jest kara dla Legii? – Ależ tak! Dla przykładu powinna być kara i to ogromna! Słyszę, że Legia wystawiła Lewczuka, bo nie miała nikogo na jego pozycję? Ach tak? Ludzie, przecież Legia ma najszerszy skład w całej lidze! – ostro ocenia Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem”.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.